Jolly’den yeni yılda muhteşem kampanya

Jolly, Worldcard’a özel toplam 1000 TL’ye varan Worldpuan kampanyası ile tatil keyfinizi ikiye katlıyor. Yüzlerce otel seçeneği ile hayalinizdeki tatili Jolly fırsatlarıyla yaşayın.

02/01/2023 22:13
Jolly’den yeni yılda muhteşem kampanya

Dilerseniz Ege’den Akdeniz’e Türkiye’nin en güzel maviliklerinde yaz tatilinizi planlayın, dilerseniz Uludağ’ın, Erciyes’in eşsiz kristal karı ve ödüllü kar pistlerinde eğlencenin doruklarına ulaşın.

Farklı bir deneyim için şifalı sularıyla termal oteller veya ferah bir nefes alıp tazeleneceğiniz doğa otellerini tercih edebilirsiniz. Her mevsimde rüya gibi bir tatil Jolly’de Worldpuan fırsatıyla sizi bekliyor!

Son gün 24 Ocak

Mükemmel müşteri deneyimi sahibi Jolly, turizm sektörünün dinamik ve yenilikçi ismi olmaya devam ediyor. Worldcard’a özel tek seferde gerçekleştirilen peşin veya taksitli 7.500 TL - 12.499 TL arası seçili yurt içi otel rezervasyonlarına seyahat kampanyası ile birlikte toplamda 750 TL’ye varan Worldpuan, 12.500 TL ve üzeri rezervasyonlarda ise toplamda 1.000 TL’ ye varan Worldpuan kampanyası 2 Ocak itibariyle başladı!

Kampanya seçili yurt içi otellerinde geçerli olup, Türkiye’nin cennet köşelerinde unutulmayacak bir deneyim yaşatırken, kazandığınız 1000 TL’ye varan Worldpuan’ın keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanyaya katılım için son gün 24 Ocak!

 

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.