Jolly bayramda Kapadokya'ya götürüyor

Türkiye’nin doğası, tarihi, mimarisi ve kültürel zenginlikleri ile Ramazan Bayramı tatilini cennet köşelerde geçirmeye ne dersiniz?

14/05/2019 23:56
Jolly bayramda Kapadokya'ya götürüyor

Attığınız her adım, gördüğünüz her manzarada heyecanlanacağınız bir tatil planlıyorsanız Jolly sizleri Kapadokya’ya davet ediyor.

Uçan balonların üzerinden medeniyetin başkentini seyretmek isteyenlerin rotası olan Kapadokya’da Göreme Vadisi içinde yer alan Göreme Açık Hava Müzesi, Elmalı Kilise, Azize Barbara Kilisesi, Aziz Basileus Kilisesi, Çarıklı Kilise, İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise görülecek yerler arasında. Ardından Şarap Mahzenleri, Üçgüzeller Mevkii, Mustafapaşa Köyü, Uçhisar Kalesi ve Onyx Taş Atölyesi ziyaret edilecekler arasında yer alıyor.

Vadiler, kiliseler, yeraltı şehirleri...

Tatil severlerin kayaların oyulması ile elde edilmiş olan Çavuşin Ören Yeri, çok başlı peribacalarının ve keşiş hücrelerinin görülebileceği Paşabağı, değişik şekillere benzetilen peribacalarının bulunduğu Devrent Vadisi, Cilalı Taş Devri’nden beri aynı teknik ve malzeme ile çanak çömlek üretimi yapılan Avanos karşılayacak.

Turun devamında ise, düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yer altı Şehri, Ihlara Vadisi ve Ağaçaltı, Yılanlı gibi Kiliseleri tatil severleri karşılayacak.

1 gece ve üzeri konaklamalı Ramazan Bayramı Tatili Kapadokya Turları, birçok ilden çıkışlı uçak ve otobüs ulaşım alternatifi ile 439 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

 

Yorumlar