Jet2, Türkiye kapasitesini bir kez daha arttırdı

Jet2 ve Jet2holidays 2023 yılının Ekim ayı için İngiltere kalkışlı farklı yurtdışı destinasyonlarına 45 bin ek koltuk kapasitesi daha ekledi.

31/10/2022 20:20
Jet2, Türkiye kapasitesini bir kez daha arttırdı

Travel Weekly’nin haberine göre, Jet2; Kanarya Adaları'nda Lanzarote, Gran Canaria, Fuerteventura ve Tenerife'ye, Türkiye'de ise İzmir, Bodrum, Antalya ve Dalaman olmak üzere farklı yurtdışı destinasyonlarına haftada 50'den fazla ekstra uçuş daha ekledi. Tur operatörü, destinasyonlarına ek olarak daha fazla uçuş ve tatil paketi ekleyerek, misafirlerden gelen “Güçlü ve sürekli” talebe yanıt verdiğini söyledi.

Jet2 CEO’su Steve Heapy konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “2023 yazı için güçlü bir talep görüyoruz ve bu da Ekim ayının yarı dönemi, ailelerin tatilin keyfini çıkarması için son derece popüler bir zaman olduğunu kanıtlıyor.

2023 yaz sezonu için hazırladığımız programımızın boyutu ve ölçeği şimdiden rakipsiz seçenekler sunduğumuz anlamına gelse de, bunu daha da genişletiyor ve müşterilere ve bağımsız seyahat acentelerine rezervasyon yapma veya tatilin keyfini çıkarma konusunda daha fazla esneklik sağlıyoruz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.