Jet2, indirimli biletlerini satışa çıkardı

Jet2 Havayolu, daha fazla tatilcinin yaz tatillerini önceden rezerve etmeye istekli olduğunu gördüğü için, Birleşik Krallık’taki yedi üssünden erken rezervasyonlara başladı.

16/10/2022 19:44
Jet2, indirimli biletlerini satışa çıkardı

East Midlands Havalimanı’ndan Girit Chania ve İtalya Napoli’ye olmak üzere yedi yeni rota açıklandı. East Mids merkezinden havayolunun şimdiye kadarki en büyük yaz uçuş programı olacak.

Genişletilmiş programı desteklemek için East Midlands, Bristol, Glasgow ve Leeds Bradford Havalimanları'nda ilave uçuşlar hizmete girecek. Jet2.com ve Jet2holidays CEO’su Steve Heapy şunları söyledi: “Müşterilerin en iyi tarih, oda ve tatil yerlerini seçebilmeleri ve ayrıca fiyatlarını şimdi kilitleyebilmeleri için önceden rezervasyon yapmak istediklerini biliyoruz.

Bu talebe yanıt olarak, İngiltere’deki yedi üssümüzden güzel ve erken bir tarihte büyük bir Yaz 24 Sun programını satışa sunduk. Yaz 24 ile birlikte dört mevsim uçuşlar ve tatiller sunuyoruz.”

Programımızın ölçeği ve boyutu, devasa bir 24 yazını dört gözle beklediğimiz anlamına geliyor ve programın muazzam olacağını biliyoruz. İngiltere’deki üç üssümüzün yaz için satışa çıkmasıyla, programımız hakkında çok yakında daha fazla ayrıntı açıklamayı bekliyoruz."


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.