Jet2 açıkladı... Türkiye'ye 12 ay uçacağız

Jet2 CEO’su Steve Heapy, "Biz sezonu uzatıyoruz. Kış sezonu ile yaz sezonu neredeyse birleşti. 12 ay hizmet verecek hale geliyoruz. Fiyat kalite açısından Türkiye’nin durduğu yer çok önemli. İngiltere pazarı her yıl büyüyerek devam edecek. İngiltere pazarında bir gerileme beklenmiyor’’ dedi.

03/11/2023 14:16
Jet2 açıkladı... Türkiye'ye 12 ay uçacağız

Jet2 CEO’su Steve Heapy, bu yıl Jet2 olarak bütün hedeflerini aştıklarını, şu anda 2023-24 kışı için çalıştıklarını söyledi. Heapy, "Türkiye’deki servis kalitesinden müşterilerimiz çok memnun. Bizde hem kalitemize hem ürünümüzün üzerine koyarak yola devam ediyoruz. 2023 yılında tüm Türkiye’ye toplamda 815 bin pax yapıyoruz’’ dedi.

2023 yılı kışın için özellikle Antalya’da her yıl üzerine koya koya yollarına devam ettiklerini anlatan Heapy, "Biz sezonu uzatıyoruz. Kış sezonu ile yaz sezonu neredeyse birleşti. 12 ay hizmet verecek hale geliyoruz. Fiyat kalite açısından Türkiye’nin durduğu yer çok önemli. İngiltere pazarı her yıl büyüyerek devam edecek. İngiltere pazarında bir gerileme beklenmiyor’’ diye konuştu.

Uçak filomuzdaki genişlemeden en çok Türkiye faydalanacak

Uçak filolarına her yıl 12 yeni uçağı dahil edeceklerini belirten Heapy, turizmdays'te yer alan habere göre, ”Uçak filomuza katılacak yeni uçaklardan en çok Türkiye faydalanacak. Biz şu anda ileriye dönük tüm uçak anlaşmalarımızı yaptık. Gelecek yıl uçak sayımız 127’ye ulaşacak. Şu anda çok hızlı Türkiye satışımız var. Yeni yıla kadar bekleyeceğiz. Ondan sonra Türkiye’ye daha fazla uçak artırımına gidebiliriz" dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.