JATA’dan Alanya çıkarması... 8 üst düzey tur operatörü yöneticisinden ziyaret

Tokyo Büyükelçiliği - Kültür ve Tanıtma Müşavirliği ve JATA (Japonya Seyahat Acentaları Birliği) Alanya’ya turizm işbirliği ziyaretinde bulundu.

12/11/2022 13:00
JATA’dan Alanya çıkarması...  8 üst düzey tur operatörü yöneticisinden ziyaret

Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA), Tokyo Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşavirliği ve Japonya Seyahat Acentaları Birliği (JATA) işbirliği ile oluşturulan proje kapsamında, ülkemizin turizm ürünlerini tanıtmak amacıyla Japonya’dan gelen 8 üst düzey tur operatörü yöneticileri Alanya’ya geldiler.

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından karşılanan Japon heyetine; Alanya şehir haritası ve tarihi Alanya Kale haritası hediye edilerek; tarihi Alanya Kalesi, Kızıl Kule, Alanya Tersanesi ve şehr gezdirilerek tanıtıldı.

Japonya’dan gelen 8 üst düzey tur operatörü yöneticilerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Kaymakam Ürkmezer, Sabah'ta yer alan habere göre, “Tarihiyle, doğasıyla, kültürel mirasıyla ve tüm güzellikleriyle dikkat çeken Alanya’mızın turizmini tüm dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz. Bu anlamda Japonya’dan gelen misafirlerimizi şehrimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Kendilerine güzel ziyaretleri ve işbirlikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.