İstanbul'un ünlü otelin satış ve pazarlama direktörlüğü görevine Özlem Öktem atandı

The Peninsula Istanbul’un satış ve pazarlama direktörü görevine Haziran ayı itibariyle, Özlem Öktem getirildi.

18/07/2022 12:29
İstanbul'un ünlü otelin satış ve pazarlama direktörlüğü görevine Özlem Öktem atandı

Özlem Öktem, çoğunluğu yaşadığı ülke olan Türkiye’de üst düzey otellerde satış departmanlarında aldığı görevler ile geçen 17 yıllık lüks otelcilik sektöründe geçirdiği iş hayatı tecrübesini yeni pozisyonuna taşıyor. Öktem, The Peninsula Istanbul ekibine katılmadan önce Shangri-La Bosphorus'ta Satış & Pazarlama ve Odalardan sorumlu olan Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Daha önceki yıllarda ise Grand Tarabya, The Ritz-Carlton İstanbul ve Kempinski Barbaros Bay Bodrum ve Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da görev aldı. Aynı zamanda Öktem, Uluslararası Etkinlikler Derneği, ILEA’yi temsil eden, Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği’nin (TUED) denetim kurulunda yer almakta.

Özlem Öktem, The Peninsula Otellerinin en yeni lüks oteli oln The Peninsula Istanbul’un marka pazarlama ve iletişim, dijital pazarlama, satış, gelirler yönetimi ve tüm özel davet ve etkinlikerin içinde bulunduğu satış ve pazarlama departmanını yönetecek.

The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan Crook, “Önümüzdeki yılın başında otelimizin açılışını yapmaya hazırlanırken bir yandan da Özlem Hanım’ın uzmanlığını ekibime katmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. “Kendisinin otelcilik sektöründeki deneyimlerinden  ve bu özgün şehir İstanbul hakkındaki derin bilgisinin, oteldeki konuklarımızın memnuniyeti için üstün deneyimini sunmamıza yardımcı olacağını biliyoruz."


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.