İstanbul Karavan Festivali mayıs ayında yapılacak

Doğa ile iç içe unutulmaz anlar yaşamak isteyenlerin heyecanla beklediği İstanbul Karavan Festivali, 17-18-19 Mayıs 2024 tarihlerinde 5’inci kez karavan tutkunlarını ve doğaseverleri bir araya getirecek.

03/04/2024 21:50
İstanbul Karavan Festivali mayıs ayında yapılacak

Doğada Yaşam Okulu tarafından her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında düzenlenen ve geleneksel hale gelen İstanbul Karavan Festivali, 5’inci kez karavan tutkunlarını ve doğaseverleri Kilyos’ta buluşturacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da karavan tutkunlarına unutulmaz bir deneyim vaat eden festivalde 3 gün boyunca sörf, yoga, zipline, tırmanma parkuru, paracord bileklik yapımı gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra keyifli atölye çalışmaları, konserler ve doğada yaşam konusunda bilgilendirici söyleyişiler düzenlenecek. Çocukların da eğlenceli vakit geçirebileceği festivalde küçük ziyaretçiler için çadır kurma, boyama, güvenli ateş yakma gibi atölye çalışmalarının yanı sıra çeşitli oyun etkinlikleri de düzenlenecek.

Karavan tatilini tercih edenler veya doğada vakit geçirmeyi isteyenler için festival alanında, karavan üreticilerinden kamp ekipmanlarına, karavan malzemesinden doğa sporlarına kadar birçok ünlü marka da katılımcılarla etkinlik alanında bir araya gelerek en yeni ürün ve hizmetlerini ziyaretçiler ile buluşturacak. Doğa ile eğlenceyi bir araya getiren 5’inci İstanbul Karavan Festivali’ne, 200 karavan ve 10 bini aşkın ziyaretçinin katılması bekleniyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.