Intourist'te 16 yıl sonra kan değişimi… Yeni genel müdür Musikhin göreve başladı

Rusya'nın en köklü tur operatörü Intourist'in genel müdürü değişti. Topolkaraev'in 16 yıldır oturduğu koltuğa, Alexander Musikhin getirildi.

14/01/2023 23:06
Intourist'te 16 yıl sonra kan değişimi… Yeni genel müdür Musikhin göreve başladı

Türkiye'ye önemli sayıda turist getiren Rus tur operatörü Intourist'in tepesinde değişiklik yapıldı. 16 yıldır şirketin genel müdürü olarak görev yapan Viktor Topolkaraev'in yerine Alexander Musikhin getirildi. Topolkaraev'in şirketten ayrılmayacağı; strateji ve otel geliştirmeye, IT teknolojilerine ve yeni projelere odaklanacağı açıklandı.

Intourist'ın genel müdürü olarak göreve başlayan Alexander Musikhin'in şirket için doğru bir karar olduğunu kaydeden Topolkaraev, Musikhin'in 15 yıldır şirkette üst düzey görevlerde bulunduğunu hatırlattı.

Görev değişiminin Intourist'in planlarını ve stratejisinin değiştirmeyeceği belirtildi. Yapılan açıklamada, Intouris'in 2023 yılında geleneksel turizm alanlarında faaliyet göstermeye incoming hizmeti sunmaya, Rusya bölgelerine dönük gezi programları geliştirmeye, Krasnodar-Kırım-Kafkas Maden Suları-Kaliningrad-Moskova-St. Petersburg bölgelerindeki hacmini artırmaya devam edecek.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.