İngiltere pazarından Türkiye’yi sevindiren haber

Easyjet, British Airways, SunExpress, Aer Lingus ve Norwegian Air 2024 yaz sezonu için Türkiye’de yeni hatlar açtı, bazı hatlarda ise frekans artırımı yaptı.

25/01/2024 14:01
İngiltere pazarından Türkiye’yi sevindiren haber

İngiltere merkezli hava yolu şirketi Easyjet, 16 Mayıs’tan itibaren Manchester-Bodrum seferlerine başlayacak. Haftada 2 frekans olarak yapılacak seferlerin Ekim ayı sonuna kadar devam etmesi planlanıyor.

British Airways'ten İzmir ve Bodrum'a uçuş

British Airways Londra’dan İzmir’e yeniden uçuş başlatıyor. Turizmgüncel'de yer alan habere göre, daha önce Gatwick’den İzmir’e sefer düzenleyen şirket, 18 Mayıs’tan itibaren Londra-Heathrow Havalimanından İzmir’e uçamaya başlayacak. Seferler 28 Eylül’e kadar haftada bir frekans olarak yapılacak.

Öte yandan British Airways 25 Mayıs’tan itibaren Heatrow-Bodrum hattında frekans sayısını hafatada birden 3’e çıkaracak.

SunExpress’ten Gatwick-İzmir hattında direkt uçuş kararı

Şu anda aktarmalı olarak Gatwick-İzmir hattında sefer düzenleyen SunExpress ise 1 Haziran’dan itibaren direkt uçuşlara başlayacak.

Aer Lingus Dublin-Dalaman seferlerine başlayacak

İrlanda merkezli hava yolu şirketi Aer Lingus ise 11 Mayıs’tan itibaren Dublin’den Dalaman seferlerine başlayacak. Uçuşlar Eylül sonuna kadar haftada 2 frekans olarak yapılacak, 1 Ekim’den itibaren ise 1 frekansa düşecek.

Norwegian Air Bodrum’a uçuş düzenleyecek

Norveç merkezli Norwegian Air ise 4 Haziran’dan itibaren Oslo-Bodrum seferlerine başlayacak. seferler haftada 1 frekans olarak gerçekleştirilecek.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.