TGA’nın yeni yönetimi görev dağılımı yaptı

Geçtiğimiz Aralık ayında yeni yönetimini belirleyen Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA), ilk toplantısını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirdi. Toplantıda TGA’nın yeni icra kurulu üyeleri ve basın sözcüsü belirlendi.

13/01/2023 12:18
TGA’nın yeni yönetimi görev dağılımı yaptı

Geçtiğimiz haftalarda yedi bölgede yapılan seçimler sonrasında belirlenen TGA’nın yeni Yönetim Kurulu, İstanbul’da ilk toplantısını gerçekleştirdi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un başkanlığını yaptığı, Tanıtma Genel Müdürü Timuçin Güler ve TGA Genel Müdürü Yalçın Lokmanhekim’in de yer aldığı ilk toplantıya yeni yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra önceki dönemi yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

2023 yılında yapılacak çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda TGA’nın yeni İcra Kurulu Üyeleri de belirlendi. Buna göre Kaan Kaşif Kavaloğlu, Tacettin Özden ve İsmet Ömer Öztanık, İcra Kurulu’nun yeni üyeleri oldu. Ayrıca Kaan Kaşif Kavaloğlu, TGA’nın Basın Sözcüsü olarak önemli bir görev daha üstlendi.

Toplantıda, yapılan çalışmalar sonrasında 2022 yılında büyük bir başarı yakalayan turizm sektörünün, bu başarıyı 2023 yılında sürdürmesi için TGA’nın tanıtım çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceği vurgulandı.

 

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.