İlimdar Rıza: Başarımızın sırrı sunduğumuz hizmet ve verdiğimiz güvendir

Leisure Business Travel (LBT SERVICE) Yönetim Kurulu Başkanı İlimdar Rıza, Turizm Aktüel Dergisi'ne yaptığı açıklamada, “LBT Service olarak genç ama, alanında profesyonel ve birbirine iyi kenetlenmiş ekipten oluşmaktadır. Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan ve Gürcistan’da ofislerimiz bulunmaktadır” dedi.

19/11/2022 23:07
İlimdar Rıza: Başarımızın sırrı sunduğumuz hizmet ve verdiğimiz güvendir

Ağırlıklı olarak incoming hizmeti veren ve faaliyetine 5 yıl önce başlayan LBT Service, başta Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan ve Gürcistan’da ofisleri bulunuyor. LBT Service Turizm, Kasım ayında Özbekistan’da düzenleyeceği Workshop’a İstanbul’un lüks segmentteki otelleri ile butik oteller ve partnerleri katılacak.

Kasım ayındaki çalıştay hakkında bilgi verir misiniz? Türkiye’den kimler katılacak?

Çalıştay da pandemi öncesi planladığımız bir organizasyondu. 22 Kasım’da İstanbul’daki otelcilerle Kazakistan’daki turizm sektörünü tanıtacağız. İstanbul’dan lüks segmentteki oteller katılacak, butik oteller ve partnerlerimiz katılacak.

Workshoplar düzenleyeceğiz. İstanbul bizim için çok önemli, önceliğimiz Kazakistan’da böyle bir toplantı yapmamıştık, Özbekistan’daki toplantıdan güzel sonuçlar almıştık. Şüphesiz Kazakistan’da, da aynı sonuçları alacağımızdan eminiz.

LBT Service olarak neler yapıyorsunuz?

Ağırlıklı olarak incoming hizmeti yapmaktayız. Merkezimiz İstanbul’da. Bunun dışında Taşkent’te operatörlük hizmetimiz var. Tiflis, Gürcistan bölgesinde incoming hizmeti sunuyoruz.

2018’ten beri Azerbaycan’da incoming hizmeti veriyoruz. Bildiğimiz, hakim olduğumuz, Özbekistan, Orta Asya, Azerbaycan, Gürcistan bölgelerine, buradan yurtdışına hizmetlerimiz olacak.

LBT Turizm’i kısaca anlatabilir misiniz?

LBT Service firması olarak genç ama alanında profesyonel ve birbirine iyi kenetlenmiş ekipten oluşmaktadır. Kurulduktan itibaren hem özel seyahat organizasyonları ve her ölçekte tanıtım, konferans ve şirket toplantı organizasyonları alanında geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Amacımız fiyat rekabeti yerine özgün ve yeni projelerle öne çıkmak. Önceliklerimiz, güven, istikrar ve iyi hizmettir.

Hangi ülkelerde ofisleriniz var. Bu operasyonları nasıl yürütüyorsunuz?

Leisure Business Travel olarak şu anda Türkiye dışında Özbekistan, Ukrayna, Azerbaycan ve Gürcistan’da ofislerimiz var. Özbekistan’da esas olarak outgoing operatörü olarak faaliyet göstermekteyiz.

Ukrayna da ekibimiz ağırlıklı olarak MICE alanında hizmet vermektedir. Azerbaycan ve Gürcüstan’da yine BDT bölgesinden gelen misafirlerimize incoming hizmeti vermekteyiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.