Hospitality Awards’tan NY&CO'ya Dünya’nın En İyi Otel Danışmanlığı Ödülü

Dünyada turizm ve konaklama sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan kabul edilen Hospitality Awards, 2023 yılının En iyi Otel Pazarlama ve Yönetim Danışmanlığı ödülünü, NY&CO Global Hospitality Consultancy’e verdi.

16/10/2023 22:04
Hospitality Awards’tan NY&CO'ya Dünya’nın En İyi Otel Danışmanlığı Ödülü

Böylece ilk Türkiye’den bir danışmanlık firması böylesine özel uluslararası bir ödülün sahibi olmuş oldu. 2011yılından bu yana lüks pazarda hizmet veren NY&Co. Global Hospitality Consultancy kurucusu ve CEO’su Nermin Yurtoğlu, kazandıkları ödül hakkında şunları söyledi:

"İngiltere menşeyli LUXlife Magazin tarafından, uluslararası markalara verilen ve bu yıl 8'inci kez düzenlenen Hospitality Awards Ödülleri'nde, 2023 yılının En İyi Otel Pazarlama ve Yönetim Danışmanlığı ödülünü kazandığımızı duyurmanın heyecanını ve başarılarımızı ilk kez bir dünya sahnesinde kutlamanın haklı gurunu yaşıyoruz.

Turizmin sektörünün yaşadığı sıkıntı ve zorlukları hepimiz biliyoruz. Buna rağmen yılmadan ve hiç ara vermeden devam ettiğimiz danışmanlık işimizde 12'nci yılımızı kutlarken, çalışmalarımızın, sadece hizmet sunduğumuz seçkin markalarımız tarafından değil, uluslararası anlamda dikkat çekici bir etki yaratarak taktir edildiğini görmek ve tüm bunların bir sonucu olarak, global konaklama sektörünün oskarlarından biri kabul edilen Hospitality Awards'ın bir parçası olmak bizim için tarifi edilemez bir onur.

NY&Co. Global Hospitality Consultancy olarak aldığımız ilk uluslararası ödül ile artık dünya sahnesindeyiz ve çok mutluyuz. Bu eşsiz ödülün bize verdiği motivasyon ile şimdiye kadar yaptığımız güzel işlere daha fazlasını katarak yolumuza devam edeceğiz.

Bu yolculuğumuzda , tamamen bağımsız ve karşılıksız  bir şekilde bizi profesyonelce değerlendirip ,öngörülen sürecin sonunda bize bu ödülü layık gören LUXLife Dergisi ekibine teşekkür ederiz. Ayrıca kazanan tüm markaları da ayrı ayrı kutluyoruz" dedi.

Bugüne kadar dünyanın en seçkin ve iyi otel ve resort markalarından Aman Resorts, Anantara Hotels&Resorts, Grace Hotels in yanısıra Türkiye’de Kenan Yavuz Etnografya Müzesi ve Loru Han, Ida Costa Hotel, Sabrinas Haus gibi sadece lüks segment markalarla çalışan NY&Co Global Hospitality; Yönetim ve Pazarlama, Markalaşma gibi konularda hizmet veriyor.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.