Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay’da üst düzey atama

2017 yılından bu yana Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay’da Ön Büro Müdürü olarak görev yapan deneyimli turizmci Emrah Yazgı, otelin genel müdürlüğü görevine getirildi. Başarılı çalışmaları ile taçlandırdığı kariyer yolculuğunda emin adımlarla yürüyen deneyimli yönetici iyi derecede İngilizce biliyor.

23/08/2022 17:21
Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay’da üst düzey atama

Balıkesir Üniversitesi Konaklama ve Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olan Emrah Yazgı sırasıyla Ritz Carlton Hotel İstanbul, Intercontinental İstanbul, Mövenpick Hotel İstanbul ve Crowne Plaza Oryapark otellerinde üst düzey görevlerde bulunmuştu.

Emrah Yazgı, Yield Management, Risk Management, Revenue Management, Budget Management, Pre Opening, Pricing Management, Accounting Management, Rooms Division, Team Management, Quality Management  ve Sales & Marketing alanlarında uzman bir isim.

Emrah Yazgı bundan sonra kariyer yolculuğuna, Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay’ın genel müdürü olarak devam edecek. Başarılı çalışmaları ile taçlandırdığı kariyer yolculuğunda emin adımlarla yürüyen deneyimli yönetici iyi derecede İngilizce biliyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.