Her şey dahil sistemi Suudi Arabistan'da

Suudi Arabistan turizmi her şey dahil tatil köylerini ağırlıyor. Suudi Arabistan Turizm Geliştirme Fonu (TDF), otel şirketi Playa Hotels & Resorts’un Ortadoğu ülkesindeki tesislerinin açılması için anlaşma imzalandığını duyurdu.

19/03/2022 14:15
Her şey dahil sistemi Suudi Arabistan'da

Playa Hotels & Resorts’un yeni her şey dahil komplekslerinin geliştirilmesi için seçilen destinasyonlar, Basra Körfezi ve Kızıldeniz’in kıyı bölgelerinde yer alıyor. Travel Pulse’dan alınan bilgiye göre, bu anlaşma Karayipler’deki Beach iş modelinin ilk kez Amerika dışına ihraç edileceği anlamına geliyor.

Playa Hotels & Resorts Başkanı Bruce D. Wardinski, “Bu benzersiz konsepti Suudi Arabistan’a getirmek için TDF ile ortak olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu da dünya standartlarında bir teklifle turistlere fayda sağlayacak” dedi.

Krallığa dünya standartlarında en son konukseverlik tekliflerini sunma taahhüdümüzü gösteriyoruz

TDF genel müdürü Qusai Al-Fakhri, anlaşmanın, özel sektörün Ulusal Turizm Stratejisi doğrultusunda yüksek potansiyelli turizm destinasyonları geliştirmesine olanak tanıyan bir dizi çabanın en yenisi olduğu konusunda güvence verdi.

Al-Fakhri, “Playa Hotels & Resorts ile olan bu ortaklık sayesinde, Krallığa dünya standartlarında en son konukseverlik tekliflerini sunma taahhüdümüzü gösteriyoruz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.