Hapimag Sea Garden, Beach Masters 2022’ye ev sahipliği yaptı

Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, spora ve sporcuya verdiği desteği sürdürüyor. Hapimag Sea Garden Resort Bodrum, son olarak 1-4 Temmuz’da düzenlenen Beach Masters 2022 Plaj Voleybolu Turnuvası’na ev sahipliği yaptı. Bu yıl ilki düzenlenen etkinlik profesyonel ve milli sporcuların yanı sıra Hapimag Sea Garden misafirlerinin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

06/07/2022 09:33
Hapimag Sea Garden, Beach Masters 2022’ye ev sahipliği yaptı

Ulusal ve uluslararası spor turnuvalarının vazgeçilmez mekanı Hapimag Sea Garden Resort Bodrum bu yıl ilk kez Beach Masters 2022 Plaj Voleybolu Turnuvası’na ev sahipliği yaptı. 1-4 Temmuz tarihlerinde düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Etkinlik Caner Doğançay, Seda Doğançay, Tuğba Özdemir, Ebru Karayılan, Simge Korkmaz, Melis Durasi, Dilara Yeşil, Yaren Sencel, Aysun Alan, Gizem Çağlayan ve Gizem Kaçar gibi profesyonel ve milli sporcuları ağırladı.

Hapimag Sea Garden Resort Bodrum misafirlerine de açık olan turnuvada misafirler kurdukları ‘‘Hapimag Takımı“ ile profesyoneller ile yarışma imkanı elde etti. Kıyasıya geçen karşılaşmaların kazananları Yaren Sencel ve Dilara Yeşil oldu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.