Hampton By Hilton, Sakarya bugün açılıyor

Hilton’a ait konaklama markası Hampton By Hilton, Sakarya’da bulunan Hilloria İş ve Yaşam Merkezi'nde bugün hizmete giriyor.

22/09/2023 11:39
Hampton By Hilton, Sakarya bugün açılıyor

Sakarya’nın yeni iş ve yaşam merkezi Hilloria’da şehrin ilk Hilton oteli hizmete giriyor. Hilton oteller zincirinin markası olan Hampton By Hilton, bugün kapılarını açıyor. Mas Otelcilik A.Ş. yatırımcılığında açılan Hampton By Hilton, bulunduğu lokasyonda hizmet kalitesi ve konforu ile öne çıkıyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarına huzur ve güveni birlikte sunan Hampton By Hilton, resmi ve büyük açılışını ise önümüzde aylarda görkemli bir törenle yapacak. Açılışla ilgili otel yönetiminden yapılan açıklamada, “Sakarya’yı Hilton kalitesi ile tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz” denildi.

HAMPTON BY HILTON SAKARYA

Serdivan Hilloria AVYM’de hizmete girecek olan Hampton By Hilton 140 oda kapasitesi ile hizmet verecek. Twin, Queen ve King yatak tipleri ile konuklarını ağırlayacak olan Hampton By Hilton’da ücretsiz sıcak kahvaltı, Wi-fi ve otopark hizmetleri de bulunacak. 2 toplantı salonu yer alan otelde, ayrıca fitness merkezi de mevcut.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.