Halil Öncü Mavi Bayrak temsilcisi oldu

Türkiye Çevre Eğitim Vakfınca düzenlenen 6. Plaj Mavi Bayrak Temsilci Eğitimini ve sınavlarını başarı ile geçen Gazeteci- Turizm Yazarı Halil Öncü, Mavi Bayrak Temsilci Sertifika ve Belgesini, TÜRÇEV Antalya Şubesi’nde Bölge Koordinatörü Lokman Atasoy’un elinden aldı.

12/07/2018 01:13
Halil Öncü Mavi Bayrak temsilcisi oldu

Mavi Bayrak Temsilcisi olmaya hak kazanan kişiler, Mavi Bayrak ödüllü plaj ve marinalarda, Mavi Bayrak ile ilgili çalışmaları yürütmekle görevlendirilmiş ve bu konuda eğitim almış kişiler olarak görev yapıyor.

Herşey Mavi Bayrak ile daha iyi ve yaşanabilir bir çevre için!

“Herşey Mavi Bayrak ile daha iyi ve yaşanabilir bir çevre için” diyen Halil Öncü, “Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) tarafından düzenlenen ve aldığımız eğitimler ve sınavlardan sonra başarılı olarak Plaj Mavi Bayrak Temsilci Sertifikama kavuştum. Yıllardır Mavi Bayrak Koordinatörlüğü’nün yapmış olduğu çok sayıda çevre eğitimlerine katılıp katkı sağlıyorum.

Her zaman gönüllü bir çevreciyim. Bu özel sertifika ve belgeyi değerli dostum Antalya Mavi Bayrak Temsilcisi Lokman Atasoy’un elinden almak ise, benim için büyük bir gurur. Herşey Mavi Bayrak ile daha iyi ve yaşanabilir bir çevre için” dedi.

Yorumlar