Gürsel Özcan Armas Global’de

Türkiye’nin önde gelen turizm gruplarından Armas Global, 2020 yılı itibari ile Gürsel Özcan’ı Doğu Bölgesi Koordinatörü olarak kadrosuna kattı.

26/02/2020 12:16
Gürsel Özcan Armas Global’de

Gürsel Özcan, Armas Global markasına bağlı Antalya – Alanya bölgesindeki 6 tesisin koordinasyonu, çalışma prensiplerinin standardizasyonu, misafir memnuniyetlerinin ve hizmet kalitesinin artırılması ile daha iyi pazarlanabilirlik alt yapısının sağlanması konularında görev yapacak.

Gürsel Özcan, İlk, orta ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamladı. 1982 yılında Ege Üniversitesi Aydın Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği mezunu oldu. Daha sonra Kuşadası, Ankara, İstanbul, Yalova ve Antalya bölgelerindeki çeşitli otel ve tatil köylerinde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu.

2020 Ocak ayı itibari ile Armas Global bünyesine katılan Özcan, yeni görevi hakkında şu ifadeleri kullandı; “Armas Global, doğduğu günden bu yana emin adımlarla büyümüş, 17 otel ile ülkemiz zincir otel gruplarına dâhil olmuş  ve hizmet standartları oturmuş bir grup. Amacımız otellerimizde, misafir beklenti düzeylerinin daima üstünde bir memnuniyet sağlayabilmektir. Yapısal ve güncel reformlarla bu hedefi yakalamak bizim için artık bir vazgeçilmezdir. Modern ve paylaşımcı bir yönetim anlayışımız ile bu hedeflerimizi yakalamak bizim misyonumuzdur.”

Yorumlar