Gurbetçiler tatilde, kiralık villaları tercih ediyor

Yurt dışında yaşayan ve çalışan gurbetçiler, sevdikleriyle buluşmak ve tatillerini geçirmek için Türkiye’ye gelirken, tatil rotalarını da kiralık villalara çeviriyorlar. Bu konuda Kaş ve Kalkan bölgesi en çok ilgi duyulan destinasyonların başını çekiyor.

19/07/2023 12:50
Gurbetçiler tatilde, kiralık villaları tercih ediyor

Halil Öncü / Kalkan

Türkiye’nin gurbetçilerin tatil için tercih ettiği önemli bir destinasyon olmaya devam ettiğini, tatil planlarının hareketli bir döneme girdiğini söyleyen, uzun yıllardır Villa kiralamak isteyen misafirlere hizmet veren TURSAB A Grubu Seyahat Acentesi olan Tatil Villacınız yöneticisi Hüseyin Gencer, gurbetçi tatilcilerin tatil rotalarını Batı Antalya olarak belirlediğini belirterek, gurbetçilere özel indirimler ve ayrıcalıklar sunarak tatil deneyimlerini daha da unutulmaz kılmayı hedeflediklerini söyledi.

Villalarda konaklama trendi, tatilcilere unutulmaz bir deneyim sunuyor

Hüseyin Gencer yaptığı açıklamada, “Lüks villalarda konaklamak, tatilciler arasında giderek popüler hale gelen bir trend. Bu dönemde de gurbetçilerimiz yoğun bir şekilde Batı Antalya destinasyonumuzu tercih ediyorlar. Kaş ve Kalkan’da villalar şu anda tercih edilen yerlerin başında geliyor. Villalarda tatil yapmak, misafirlerimize rahatlık, özgürlük ve lüksü bir arada sunan, unutulmaz bir deneyim sunuyor. Villalarda konaklamanın büyük bir avantajı da, tamamen kişisel bir alan sunması. Tatilciler, geniş bir yaşam alanı, özel bir havuz ve bahçe gibi olanaklardan yararlanabiliyorlar. Ayrıca, bir villada konaklayan misafirler, kendi programlarını daha özgür bir şekilde belirleyebiliyor ve tatillerini istedikleri gibi yönetebiliyorlar. Ülkemiz, gurbetçilerin tatil için tercih ettiği önemli bir destinasyon olmaya devam ediyor. Gurbetçilerimiz, anılarını tazelemek, sevdikleriyle bir araya gelmek ve vatanlarının güzelliklerinin tadını çıkarmak için bu fırsatı değerlendiriyor. Türkiye'nin misafirperverliği ve turistik cazibesi, gurbetçilerin ülkeye olan sevgisini güçlendiriyor ve gelecek yıllarda da bu trendin sürmesine katkıda bulunmayı hedefliyor” diye konuştu.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.