GlobeMeets 2024'ün yapılacağı tarih açıklandı

GlobeMeets B2B Networking Event 2024, 12 ve 13 Eylül tarihlerinde, Rixos Tersane İstanbul’da gerçekleşecek.

12/02/2024 21:58
GlobeMeets 2024'ün yapılacağı tarih açıklandı

GlobeMeets'in bu yılki etkinliği; 12-13 Eylül tarihlerinde, Rixos Tersane İstanbul'da gerçekleşecek. Etkinlik, yurt dışı seyahatlerin ve uluslararası iş birliklerinin yeni yönünü belirleyecek. GlobeMeets kurucuları Hüseyin Kurt, Serdar Söyler ve Emrah Tırpan’ın katıldığı basın toplantısında organizasyonun 12 ve 13 Eylül tarihleri arasında İstanbul’un merakla beklenen turizm yatırımı Rixos Tersane İstanbul’da yapılacağı açıklandı.

Basın toplantısında 2024 projeksiyonu ile ilgili bilgiler veren GlobeMeets Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kurt, "Geçen sene ilkini gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz sektörümüzün ihtiyaç duyduğu efektif, iş birliğine dönük, fayda odaklı olması, kapalı bir etkinlik olup herkese açık olmaması, doğru alıcı ile doğru hizmet sağlayıcıyı buluşturma hedefini yakalaması ve sektörümüzde bu alanda ilk olması hasebiyle önemli bir boşluğu doldurdu.

"20 ülkeden 40 Hosted Buyer acentayı ağırlayacağız"

Geçen sene gerçekleştirdiğimiz etkinlik, tüm katılımcılardan neredeyse tam puan aldı. Oluşan çok yüksek memnuniyet ve teveccüh bizleri çok daha iyisini gerçekleştirmek adına kollarımızı sıvamamıza vesile oldu. Bu sene organizasyonumuzu hem merkeze, Rixos Tersane İstanbul’a taşıdık. Hem de 2 güne çıkarttık. İstiyoruz ki tüm paydaşlara çok daha fazla fayda sağlayalım ve çok daha fazla iş birliği oluşsun.

Bu yıl, Türkiye'nin 26 şehrinden 125 Hosted Buyer acenta ve 20 ülkeden 40 Hosted Buyer acentayı ağırlayacağız. Aynı zamanda İstanbul'dan da 700+ buyer (alıcı) acentamızı da yine ziyaretçi olarak ağırlayacağız. Ziyaretçi ve misafirimiz olarak ağırlayacağımız potansiyel alıcı (Buyer ve Hosted Buyer) acentalarımızı 2 gün boyunca, 50 ayrı ülkede lokal acenta hizmeti alabilecekleri DMC'ler, dünya genelinden turizm ofisleri, hava yolları, marketplace iş ortakları, yurt dışından oteller, sigorta ve vize hizmet sağlayıcıları ve yurt içinden sınırlı sayıda prestijli otellerimiz ile randevulu görüşmelerde, hızlı network yapabilecekleri lounge alanı ve bistro alanında bir araya getireceğiz" dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.