Gezginler yeni yıla özel deneyimlerle merhaba diyecek

Gitmek Lazım com, gezginler için özel konseptlerde turlar düzenlemeye devam ediyor. Yılbaşı tatili özelinde hazırladığı tur paketleri ile gezginleri dünyanın farklı noktalarındaki yeni yıl kutlamalarına tanıklık etmeye ve özel bir seyahat deneyimi yaşamaya davet eden platformun sunduğu fırsatları Gitmek Lazım com Yönetici Ortağı Serdar Şahin değerlendirdi.

04/11/2022 13:28
Gezginler yeni yıla özel deneyimlerle merhaba diyecek

2019 yılında kurulan Gitmek Lazım com, yılbaşı tatilini yurt dışı seyahatiyle değerlendirmek isteyen seyahat severlere, özel tur paketlerini sunuyor. Platformun sunduğu yılbaşı dönemine özel tur seçenekleri arasında alternatifler yer alırken; Avrupa’da romantik bir seyahat yapmak isteyenlere İtalya, Roma, Amsterdam turlarını sunuyor. Avrupa dışındaki ülkeleri kapsayan tur paketleri arasında ise Mısır, Hindistan, Meksika gibi renkli kültürlere sahip ülkelere yönelik turlar bulunuyor.

Yeni yıla yeni deneyimlerle merhaba deme fırsatı

Yeni yıla özel tur paketleri ve gezginlere sunulan fırsatlar hakkında değerlendirmelerde bulunan Gitmek Lazım com Yönetici Ortağı Serdar Şahin, “Yaz sezonu tatil için en çok tercih edilen zaman dilimi olarak bilinse de platformumuzun arama verileri değerlendirdiğinde kış sezonu tatillerinin de çok fazla ilgi gördüğünü gözlemlemekteyiz. Bu kapsamda yılbaşı dönemi de gezginlerin yoğun bir şekilde tatili planı yaptığı tarihler arasında yer alıyor. Biz de Gitmek Lazım com olarak tüm turlar dahil paketlerimizi ile her türlü yılbaşı tatil beklentisine uygun alternatifler sunuyoruz.

Tur paketlerimiz sayesinde gezginler tatil için ayırdıkları bütçenin dışına çıkmadan planladıkları tatil deneyimini gönül rahatlığı ile yaşayabiliyorlar. Yeni bir yıla hoş geldin derken hem sosyalleşme hem de yeni kültürleri deneyimleme imkanı tanıyor olmaktan mutluluk duyuyor, gezginleri özel deneyimlerle güçlendirdiğimiz yılbaşı özelindeki tur paketlerimizi keşfetmeye davet ediyoruz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.