Genel Müdürler Richmond Nua Sapanca’da buluştu

Doğu Marmara'daki 5 yıldızlı otellerin genel müdürleri, ekim ayı buluşmasına, Richmond Nua Sapanca otel ev sahipliği yaptı.

08/10/2021 22:31
Genel Müdürler Richmond Nua Sapanca’da buluştu

2012 yılından bu yana düzenlenen ve özellikle Sakarya ve Kocaeli illerinde bulunan 5 yıldızlı otellerin genel müdürlerinin katılımı ile sektörün, bölgelerin sorunları ve yapılabilecek işbirliklerinin değerlendirildiği toplantı, bu yıl Richmonda Nua Sapanca'da gerçekleşti.

Richmond Nua Sapanca otelin deneyimli Genel Müdürü Hakan Balcan, pandemi yasakları sonrası otelcilik sektörünün son durumunu değerlendirmek için, meslektaşlarını tesisinde ağırladı. Toplantıya NG Sapanca ve NG Enjoy otellerinin Genel Müdürü Tezcan Özdemir, Elit World Sapanca oteli Genel Müdürü Ali İhsan Bilgi, Radisson Sakarya oteli Genel Müdürü Uğur Ofluoğlu, Wydhnam Ramada Plaza İzmit oteli Genel Müdürü Cengiz Caner, Wellborn Luxury otel Genel Müdürü Oktay Sidar,  Roof Hotels ve MY Otel Yatırım Danışmanlığı Kurucu Başkanı  Mehmet Yüce katıldı.

Pandemi döneminde sunulan teşviklerin bitmesi, yaşanan istihdam sorunları ve yeni normallere göre otelcilik sektörünün gelişimi konularında fikir alışverişinde bulunulan toplantıda tesisler arası işbirliği ve ilişkileri geliştirme kararları alındı. İşbirliklerinin ve güncel bilgileri takip etmenin sektöre ve tesislere çok faydalı olduğunu belirten Mehmet Yüce, toplantıların aylık periyodlarla devam ettireceklerini belirtti.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.