FUN&SUN Türkiye'ye Premium JET ile uçuşlara başlıyor

FUN&SUN, üst segment yolculara hizmet verdiği Premium konsepti için Antalya ve Bodruma Red Wings Havayollarına ait SSJ-100 tipi tamamen Business Class konfigürasyonlu Jet ile uçuşlarına Moskova Domodedova Havalimanı'ndan başlayacak.

19/04/2024 23:15
FUN&SUN Türkiye'ye Premium JET ile uçuşlara başlıyor

18.05, 22.05 ve 02.06 itibari ile başlayıp haftada 3 sefer yapılacak Antalya uçuşları tamamen Rixos Hotels ile beraber exclusive olarak planlanıp Ekim ortasına kadar devam edecek. Tatil için Rixos otellerini tercih eden misafirler Premium Jet ile üst düzey uçuşun tadını çıkaracaklar.

14.06 itibari ile 10'ar günlük programlar halinde devam edecek Bodrum uçağı ise, Eylül ortasına kadar hizmet verecek. Bodrum için FUN&SUN Premium misafirlerine bölgede hizmet verdiği 22 Premium oteli sunacak.

Uçuşlara başlanacak Premium Jet’te 2023 yılında salonu tamamen yenilenen 50 adet Business Class koltuk bulunuyor. Misafirlere 25 kg bagaj hakkının dışında özel kullanıma yönelik multimedya tablet ve kulaklık verilecek. Uçakta ayrıca sıcak, soğuk yiyecekler, alkollü ve alkolsüz üst segment içecekler servis edilecek. Misafirler Moskova, Antalya ve Bodrum Havalimanları'ndaki Business Lounge Hizmetinden de faydalanacak.

Antalya ve Bodrum'da havalimanlarında karışılacak misafirler, FUN&SUN'ın sunduğu özel desk ve tabela ile karşılama, muhtelif hediyeler, özel donanımlı transfer araçları ve bu konuda eğitilmiş rehberler eşliğinde Premium Servis alacaklar.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.