FUN&SUN rehberler için yeni sezon eğitim organizasyonu düzenledi

BDT pazarında lider tur operatörlerinden FUN&SUN, 22-25 Mayıs tarihleri arasında Nirvana Mediterranian otelinde rehberler ve yöneticileri için büyük bir eğitim organizasyonu gerçekleştirdi.

01/06/2023 12:08
FUN&SUN rehberler için yeni sezon eğitim organizasyonu düzenledi

‘Geleceği birlikte inşa ediyoruz’ sloganı altında 4 gün süren eğitim programı, 450 rehberin kusursuz hizmetin sırları, misafir ile iletişim, kişisel gelişim ve satış teknikleri gibi birçok konuda maksimum pratik bilgi edinebilmesine imkan sağladı.  Eğitime rehberler ile eş zamanlı olarak kendi profesyonel alanlarındaki yeteneklerini güçlendirmek adına yöneticileri de katıldı.

FUN&SUN Genel Müdür Yardımcısı Murat Turgut, açılış konuşmasında hızla değişen dünyaya uyum sağlamanın, eğitimin ve FUN&SUN değerlerinden biri olan sürekli gelişimin taşıdığı öneme dikkat çekti. ‘Şirketimizin temel amacı, misafirlerimizi sunduğumuz hizmetle mutlu etmektir ve her birimiz bu büyük misyonun bir parçasıyız’ ifadelerini kullandı.

Rusya, Kazakistan ve Belarus başta olmak üzere 6 ülkeden Türkiye’ye misafir getiren FUN&SUN, günde 35 uçak karşılamakta.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.