ETİK’ten Aliağa ve Foçalı otelcilere çağrı

Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar (ETİK)) Birliği; Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programı 1. Aşama Belgesinin alınmasına yönelik bilgilendirme toplantısı için Aliağa ve Foça’lı turizmcilere çağrıda bulundu.

05/07/2023 17:58
ETİK’ten Aliağa ve Foçalı otelcilere çağrı

ETİK başkanı Mehmet İşler imzasıyla yapılan çağrıda bölge turizmcilerinin ileride mağduriyet yaşamamaları için toplantıya katıılmalarının önemli olduğuna vurgu yapıldı.

Süre kısıtlılığına dikkat çekilen ETİK çağrısında,  “Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programı 1. Aşama Belgesinin alınması için kısıtlı süre bulunduğundan bu süre zarfında olası yığılmaların önlenmesi amacıyla 11.07.2023 salı günü saat 13.30'da Mark Warner Phokai Beach & Resort Otelin toplantı salonunda (İsmetpaşa Mah. 354 Sok. No:2 Foça/İzmir) sürecin işleyişi ve önemini değerlendirmek üzere, Aliağa ve Foça ilçelerinde faaliyet gösteren konaklama işletmelerinin tamamına yönelik bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Bu kapsamda Aliağa ilçesinde ayrı bir toplantı yapılmayacaktır. İleride oluşabilecek mağduriyetlerin önlenmesi açısından toplantıya gerekli katılımın sağlanması gerekmektedir.”


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.