ETİK yeni başkanını seçiyor

Ege Bölgesi'nin en güçlü turizm meslek örgütü, Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED)’nun önemli üyelerinden Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK), 22'nci seçimli Genel Kurulu’nu 14 Mayıs 2024 Salı günü (Yarın) yapacak.

13/05/2024 13:09
ETİK yeni başkanını seçiyor

Yönetimde 20'nci yılını tamamlayan Mehmet İşler seçime tek başkan adayı olarak girecek. ETİK 22'nci Genel Kurulu İzmir’in Bornova İlçesi’nde İbis Styles Otel toplantı salonlarında gerçekleştirilecek. Seçimli Genel Kurul’a; yönetimde, iki dönemi Yönetim Kurulu üyesi, 4 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı olarak 20.nci yılını tamamlayan mevcut başkan Mehmet İşler tek aday olarak girecek. 

Yönetimde uzun yıllar görev aldığını, ekibiyle birlikte ETİK ve Ege turizmini her yıl yeni hedeflere taşımanın gururunu yaşadıklarını belirten ETİK Başkanı ve TÜROFED Başkan yardımcısı Mehmet İşler üyelerin teveccühü ve ısrarıyla tekrar aday olduğunu söyledi. Mehmet İşler; “Türkiye’de turizm son yıllarda çok önemli atılımlar yapmış, dünya süper liginde kendisine önemli bir yer edinmiştir. Önümüzdeki birkaç yıl içinde kendisine 100 milyon turist 100 Milyar Dolar girdi hedefini koymuştur.

YÖNETİMDE 20 YILI TAMAMLAMANIN GURUR VE TECRÜBESİYLE YENİDEN BAŞLIYORUZ

Sayın Turizm Bakanı’nın, Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı(TGA)’nın, Turizm Meslek Örgütleri ve bizzat biz turizmcilerin gayret ve çabalarıyla ulaşılmaz denilen zirvelerde olmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin cari açığını kapatan, 12 ay çalışan, insanımıza ve kendisinin dışında bir çok sektöre istihdam ve iş akışı sağlayan, aktif bir sektörün üyeleriyiz. Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği 1956 yılında kurulmuş ve bayrağı hep zirvelerde dolaştırmış çok önemli bir kurum.

Onun yönetiminde 20.yılı tamamlamanın gururunu yaşıyorum. Bu gurur ve tecrübeyle işimize yeniden başlıyoruz. Turizme hizmette birbirleriyle yarışan ve bu onurlu göreve beni bir kez daha taşımak isteyen tüm üyelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.