EMITT Turizm Fuarı'nın yeni tarihi açıklandı

8 Şubat'ta gerçekleşmesi planlanan, ancak Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem faciası nedeniyle ertelenen EMITT Turizm Fuarı'nın yapılacağı yeni tarih belli oldu.

14/02/2023 19:29
EMITT Turizm Fuarı'nın yeni tarihi açıklandı

8 Şubat Çarşamba günü kapılarını açacak EMITT turizm Fuarı, Kahramanmaraş merkezli deprem sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmişti. Fuarın yapılacağı yeni tarih açıklandı.

EMİTT için yeni tarih belirlendi. Buna göre 26. EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı 5-8 Nisan 2023 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleştirilecek.

ICA Fuarcılık'tan konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:

"6 Şubat 2023 günü ülkemizde yaşanan deprem felaketi sebebiyle öncelikle hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle ertelemiş olduğumuz EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarımızın yeni tarihi belirlenmiştir.

5 - 8 Nisan 2023 tarihinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek 26. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarımızda, iş birliklerimizi her zaman olduğundan daha kapsamlı ve güçlü bir şekilde hayata geçirmeyi ve sizleri ağırlamayı bekliyoruz.

Bizlere verdiğiniz daimi destek için bir kez daha teşekkür ediyor; tüm Türkiye’ye başsağlığı diliyoruz."


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.