Emel Elik Bezaroğlu: 2024’ü büyüme yılı olarak değerlendiriyoruz

Elite World Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, "Elite World olarak 2024’ü büyüme yılı olarak değerlendiriyoruz. Franchise ile büyüme stratejimiz kapsamında Türkiye’nin 7 bölgesinde ve yurt dışında yer almak istiyoruz" dedi.

06/02/2024 23:55
Emel Elik Bezaroğlu: 2024’ü büyüme yılı olarak değerlendiriyoruz

Elite World Hotels & Resort, bu yıl 27'ncisi gerçekleştirilen  EMITT’e 17’nci kez katıldı. Fuarda otelleri tanıtma fırsatının yanı sıra franchise iş modeliyle büyüme stratejisi hakkında da görüşmeler gerçekleştirildi. 

40 bine yakın turizm profesyoneli, dünyanın dört bir yanında konaklama ve seyahat acentelerinin katılımı ile 6 Şubat’ta Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan fuara 17'nci kez katılan Elite World Hotels & Resorts, fuar boyunca otellerini tanıtma fırsatı bulurken, franchise iş modeliyle büyüme stratejisi kapsamında potansiyel yatırımcılarla da görüşmeler gerçekleştirdi.

“Biz turizm profesyonellerinin buluşma noktası”            

EMITT'e katılımlarını değerlendiren Elite World Hotels & Resorts Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, "EMITT, 27 yıldır sadece Türkiye değil Doğu Akdeniz’deki turizmcilerin en önemli buluşma noktası.

Önümüzdeki turizm sezonuna yönelik ilk izlenimleri aldığımız, turizm profesyonelleri ile sektör değerlendirmesi yaptığımız, otellerimizi daha geniş bir hedef kitleye tanıtabildiğimiz bir platform. Sektöre yönelik yeni iş birliği fırsatlarını değerlendirdiğimiz bu fuara bu yıl 17. kez aralıksız olarak katılıyoruz. Hem turizm profesyonelleri hem de seyahat severlerden aldığımız ilgi çok memnun edici” dedi.

Franchise iş modeliyle büyüme stratejisini tanıttı

Elik Bezaroğlu, fuar kapsamında iş birliği fırsatlarını da değerlendirdiklerini söyleyerek, “Elite World olarak 2024’ü büyüme yılı olarak değerlendiriyoruz. Franchise ile büyüme stratejimiz kapsamında Türkiye’nin 7 bölgesinde ve yurt dışında yer almak istiyoruz. Nitelikli turizme ihtiyaç duyulan her şehirden yatırımcılarımızı Elite World standartları ve kalitesi altında büyümeye davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Elite World Hotels & Resorts,  farklı müşteri kitlelerine hitap eden 4 markası ve 11 oteliyle hizmet veriyor. Turizmde değişen trendler ve müşteri beklentileri karşısında 4 yeni otel markasını daha sektöre kazandırarak toplam 8 marka ile hizmet vermeyi planlayan grup, franchise iş modeliyle zinciri büyütme stratejisiyle hareket ediyor. Grubun hedefi; 2030 yılına kadar yurt içi ve yurt dışında toplam 50 otele ulaşmak.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.