Elite World Hotels & Resort, “FITUR 2024”e katıldı

Elite World Hotels & Resort, turizm sektöründe yılın ilk buluşma noktası olan Madrid’teki FITUR 2024 Uluslararası Turizm Fuarı'na katıldı. Grup, fuarda her seyahat amacına uygun farklı segmentlerdeki otellerini daha geniş kitlelere tanıttı.

31/01/2024 22:32
Elite World Hotels & Resort, “FITUR 2024”e katıldı

Türkiye'nin önde gelen otel zincirlerinden Elite World Hotels & Resorts, 24-28 Ocak tarihleri arasında Madrid'de düzenlenen Avrupa’nın en büyük turizm fuarlarından FITUR 2024 Uluslararası Turizm Fuarı'na katıldı.

Turizm profesyonellerinin Avrupa’daki buluşma noktalarından olan FITUR’da bu yıl ilk defa yer alan grup, dünya genelinden seyahat acenteleri ve turizm profesyonelleriyle buluşma fırsatı yakaladı. Fuarda ayrıca son teknolojiyi kullanarak her seyahat amacına uygun farklı segmentlerdeki otellerini daha geniş kitlelere ulaştırma hedefiyle görüşmeler gerçekleştirdi.

Turizm sektöründe teknoloji ve sürdürülebilirliğe odaklanıyor

1980 yılında bu yana turizm sektöründeki profesyoneller için küresel bir buluşma noktası haline gelen FITUR Uluslararası Turizm Fuarı, özellikle Latin Amerika'daki alıcı pazarlar için öncü bir fuar olmasıyla dikkat çekiyor. Turizm sektöründe küresel bir iletişim platformu olarak hizmet veren organizasyon, bu yılki etkinlikleriyle sektörde gelecek stratejilerinin geliştirilmesi, uluslararası turizm eğilimleri ve müşteri taleplerinin ele alınması konularında önemli bir platform görevi üstlendi.

FITUR’u diğer fuarlardan ayıran en önemli özelliklerin başında turizm sektöründe teknoloji, gelecek ve sürdürülebilirlik konularını da ele alması geliyor. Big data, yapay zeka, akıllı turizm destinasyonları ve start-up’lar gibi sektördeki en güncel konulara odaklanılan fuarda katılımcılar FITUR NEXT oluşumu ile geleceğin turizm trendleri hakkında da bilgi sahibi oluyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.