Elazığ'ın ilk “Güvenli Turizm Sertifikası” alan oteli Park Dedeman Elazığ oldu

2016 yılından beri Elazığ’da misafirlerini ağırlayan Park Dedeman Elazığ, Kültür ve Turizm Bakanlığı 'COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterlerini' eksiksiz yerine getirerek “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandı.

28/07/2020 14:14
Elazığ'ın ilk “Güvenli Turizm Sertifikası” alan oteli Park Dedeman Elazığ oldu

Türk turizminin ilk uluslararası otel zinciri olan Dedeman Turizm Grubu bünyesinde yer alan, 2016 yılından beri Elazığ’da misafirlerini ağırlayan Park Dedeman Elazığ, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı 'COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterlerini' eksiksiz yerine getirerek “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandı. Park Dedeman Elazığ, bölgenin ilk ve tek “Güvenli Turizm Sertifkası” alan oteli oldu.

Dedeman Turizm Grubu bünyesinde hazırlanan “Güvende Kal” manifestosunda yer alan tüm önlemleri, çalışanları ve misafirlerinin sağlığı ve güvenliği için sürecin ilk gününden itibaren uygulayan Park Dedeman Elazığ, aldığı önlemleri “Güvenli Turizm Sertifikası” ile belgelemiş oldu.

Elazığ'ın ilk "Güvenli Turizm Sertifikası” alan oteli 

Park Dedeman Elazığ Genel Müdürü Mesut Savucu, 28 Temmuz Salı günü gerçekleşen basın toplantısında, pandemi sürecine dair alınan önlemlere ve “Güvende Kal manifestosuna dair bilgiler paylaştı.

Savucu, “Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan COVID-19 pandemi sürecinin ilk gününden itibaren tüm önlemleri otelimizde ok hızlı bir şekilde hayata geçirdik ve titizlikle uygulamaya devam ediyoruz. Pandemi döneminde faaliyetlerimize ara vermeden bu süreci başarı ile sürdürüyoruz. Turizm sektöründe 50 yılı aşkın tecrübeye sahip Dedeman markasının deneyimini ve kalitesini bu dönemde bir kez daha Elazığ’da da ortaya koymuş olduk” dedi.

Güvende Kal manifestomuzla, beklentilerinin de üstünde güvenli konaklama deneyimi sunuyoruz

Dedeman Turizm Grubu tarafından pandemi sürecinin ilk günlerinde hazırlanan ve yönetilen, tüm otellerinde sıfır tolerans prensibi ile uygulanan “Güvende Kal” manifestosu hakkında da bilgi paylaşan Mesut Savucu “Kültür ve Turizm Bakanlığı’mız, Sağlık Bakanlığı’mız çalışmalarını ve önerilerini yakından takip ediyoruz. Tüm gereklilikleri yerine getiriyor, Güvende Kal manifestomuz ile misafirlerimizin beklentilerinin de üstünde güvenli konaklama deneyimi sunuyoruz.

“Güvende Kal” manifestomuz; sosyal mesafe, hijyen, eğitim, sağlıklı besin olmak üzere 4 ana başlıktan, 50’yi aşkın alt başlıktan oluşuyor. Dedeman olarak Güvende Kal diyoruz, çünkü; misafirlerimiz kendilerini evlerinde olduğu gibi güvende hissetsinler istiyoruz. Kendi iç denetimlerimizi de gerçekleştireceğimiz bu dönemde, misafirlerimizi “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği” ile ağırlamaya devam ediyoruz.

Misafirlerimize verdiğimiz güven hissini, bu belge ile taçlandırmış olduk

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı 'COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterlerini' eksiksiz yerine getirerek Elazığ’ın “Güvenli Turizm Sertifikası” alan ilk ve tek oteliyiz. Misafirlerimize verdiğimiz güven hissini, bu belge ile taçlandırmış olduk” dedi.

“Park Dedeman Elazığ’da önceliğimiz; misafirlerimizin otelimize ilk girişinden itibaren temassız hizmet anlayışı” diyen Mesut Savucu “Misafilrerimizin konaklama süreleri boyunca devam eden önlemlerimiz, ortak alanlardan odalara, toplantı salonlarından yeme içme alanlarına kadar tüm noktalara yansıtılmış durumda. Misafirlerimizi, 24 saat kullanılmamış, bu süreçte gerekli tüm hijyen prosedürlerinin uygulandığı odalarda ağırlıyoruz” dedi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir