Dünyanın en önemli turizm otoriteleri İstanbul'da buluşuyor

2021 yılının en önemli turizm çalıştayı, 6-7 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek.

01/04/2021 23:41
Dünyanın en önemli turizm otoriteleri İstanbul'da buluşuyor

Dünyada otorite kabul edilen 14 turizm STK başkanının konuşmacı olarak katılacağı Turizm Çalıştay ve Konferansı, İstanbul Pullman Otel'de gerçekleşecek. Dünyada ilk defa bu denli önemli turizm otoritesinin bir araya geleceği çalıştaya,  250’ye yakın tur operatörü de katılım gösterecek.

Çalıştayın organizasyonunu üstlenen TravelShop Turkey Genel Müdürü ve ISTTA Yönetim Kurulu Üyesi Murtaza Kalender, konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

Dünyada ilk defa bu kadar önemli konuşmacılar bir araya geliyor

"Öncelikle bu derece önemli bir organizasyonu Türkiye’de gerçekleştirecek olmaktan dolayı çok mutluyum. USTOA Başkanı Terry Dale, TIE Başkanı Jon Bruno, WFTA Başkanı Eric Wolf, OTOAI Başkanı Riaz Munshi gibi dünyada turizme yön veren çok önemli şahsiyetlerin etkinliğimize konuşmacı olarak katılmasından ötürü çok mutluyum. Dünyada ilk defa bu kadar önemli konuşmacılar bir araya geliyor ve bu da İstanbul’a nasip olacak.

Yapmış olduğumuz bu organizasyon, ülke tanıtımı için çok önemli. Türkiye’deki meslektaşlarımız için de iyi bir motivasyon kaynağı olacağına inanıyorum.

Katılım çok yüksek düzeyde

Etkinliğimize destek olan Kültür ve Turizm Bakanlığı'na, Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı'na, Türk Hava Yolları'na, İstanbul Turizm Derneği'ne, Pullman Otel'e ve bize destek veren diğer tüm turizm profesyonellerine ve STK’lara teşekkür ediyorum.

An itibariyle tüm masa ve stantlarımız dolmuş durumda.  Ancak etkinlikten faydalanmak isteyen tüm meslektaşlarımız ziyaretçi olarak katılım gösterebilirler. Sosyal mesafe kuralları gereğince gelecek olan tüm katılımcılarımızın etkinlik öncesinde kayıtlarını aşağıda linkten yaptırması gerekmektedir.

www.workshoptravelshop.com/register/visitor/step1

Online destek için 0549 540 54 82 nolu whatsapp hattından veya [email protected] email adresinden irtibata geçiniz. Bu etkinliğin turizm camiamıza faydalı bir etkinlik olmasını dilerim."


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.

İlginizi Çekebilir