‘Dünyanın En İyi Oteli’ İstanbul’da

İstanbul tarihi yarımada da yer alan Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, ikonik otel Travel+Leisure dergisinin 2023 World’s Best Awards anketinde Dünyanın En İyi Oteli ve Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli seçilerek Türkiye’nin global turizm sektöründeki konumunu vurgulayan benzersiz bir başarıya imza attı.

12/07/2023 12:56
‘Dünyanın En İyi Oteli’ İstanbul’da

Kalite odaklı hizmet yaklaşımı, ambiyansı ve mükemmel tesisleriyle çok sayıda ödüle layık görülen Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, Travel+Leisure dergisinin merakla beklenen 2023 World’s Best Awards anketinin sonuçlarına göre büyük bir başarıya imza atarak Dünyanın En İyi Oteli ve Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli seçildi. Otelin olağanüstü başarılarını vurgulayan bu ödüller aynı zamanda Türkiye’yi dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olarak tanıtma konusunda üstlendiği rolü de teyit ediyor.

Misafirlerimize unutulmaz deneyimler yaşatmaya devam edeceğiz

Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet Otel Müdürü Serap Akkuş otelin kazandığı yeni uluslararası ödül hakkında yaptığı açıklamada, “Travel&Leisure dergisinin 2023 World’s Best Awards ödüllerinde dünyanın en iyi oteli unvanına layık görülmekten büyük onur duyuyoruz. Çalışanlarımızın bağlılığını ve sundukları olağanüstü hizmetleri açıkça kanıtlayan bu başarı, misafirlerimize unutulmaz deneyimler yaşatma kararlılığımızı da vurguluyor. Tüm ekibimizin sonsuz desteği ve katkısı olmadan bu büyük başarıya ulaşmak mümkün olmazdı. Gelecekte de kapılarımızdan içeriye adım atan her misafirimize unutulmaz deneyimler sunmaya devam edeceğiz” dedi.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.