Dünyaca ünlü otelleri ODDO Tekstil giydiriyor

Birçok ünlü ve kalite odaklı otelin tercih ettiği ODDO Tekstil, şimdi de dünyanın en büyük otel zinciri Accor ile el sıkıştı.

16/10/2023 11:14
Dünyaca ünlü otelleri ODDO Tekstil giydiriyor

Kurulduğu ilk gün; kendisini kaliteyle tanımlayan markaların insan kaynaklarının imajına odaklanan ODDO Tekstil, vizyonunu görsel iletişimine özenle dahil eden markalarla büyümeye devam ediyor. Birçok ünlü ve kalite odaklı otelin tercih ettiği ODDO, şimdi de dünyanın en büyük otel zinciri Accor ile el sıkıştı.

Kendi özgün tanımıyla, “Bir markanın çalışanı, o markanın tüm vaatlerini gerçekleyeceğinin görsel bir kanıtıdır” mottosuyla yürüyen marka, verimli, mutlu, özgüveni ve özsaygısı yüksek bir çalışan profilini; “sahne” olarak tanımladığı iş dünyasına hazırlama hizmeti veriyor.

Çalışan giyiminin dar kapsamlı seçenek sınırlarını ortadan kaldırdı

Bu misyonla ilk olarak, çalışan giyiminin dar kapsamlı seçenek sınırlarını ortadan kaldıran ODDO, yüksek kumaş teknolojisi, moda standartlarını zorlayan bir tasarım hizmeti, zengin malzeme-renk kartelası ve yıllık 4 milyon parça üretim kapasitesiyle çok geniş bir yelpazede seçenekler sunuyor.

ODDO, kurum kimliğine yakın değil uygun, var olan malzemeden değil, yeniden yaratılan özgün malzemelerden üretim yapan stilistleriyle, sektörde birçok saygın markanın moda paydaşı olmanın gururunu yaşıyor. Bugüne kadar; Rixos Kazakistan, Rixos Dubai, Rixos Mısır, Rixos Türkiye, Regnum, Arcanus Sorgun, Ramada, Wyndham, Emar Group Adress Dubai, Adress Mısır,  Ted Okulları, Doğa, Okyanus, Sanko, Darüşşafaka Okulları, Loomis Security, Securitas, Coral, Oti Holding, IC Hotels, Gloria Hotels, Garanti, Total Energies, Hekteş Grup, Skytanking, Ovenon vb. birçok değerin kurumsal kimliğinin en özel parçalarını tamamlayan ODDO, küresel bir pazar lideri olan ACCOR Grubu’nun dünyayla iletişim kurduğu saygın yüzünü, profesyonellerini giydirecek olmanın gururunu yaşıyor.

Çalışan hanımefendi ve beyefendileri giydirmek büyük mutluluk 

ACCOR, küresel bir otel operatörü ve franchise vericisi olmasının yanı sıra Avrupa, Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika ve Asya Pasifik’te bir pazar lideri. Doğrudan yönetim sözleşmesi kapsamında yaklaşık 4.000 otel ve franchise sözleşmesi kapsamında ek 2.490 otel işleten yapı 40’tan fazla otel markasıyla küresel bir ev sahibi.

ODDO Tekstil’den konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Her biri sektöründe benzersiz özellikleriyle değerini ispat etmiş markaların, çalışan hanımefendi ve beyefendilerini giydirmek ve bu yükselişi daima performansımızın gözlenmesi sonucu sağlamak bizim için büyük mutluluk. Daha yeni sektörler, yeni hanımefendiler ve beyefendiler ve yeni ‘iş sahneleri’ için ‘Perde!’ diyebilmek umudu ve inancıyla başarımızda ortak olan tüm marka şahidi paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürler” denildi.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.