NY&Co ile Anantara Hotels'ten işbirliği

2010 yılından bu yana pek çok lüks ve seçkin markaya hizmet veren NY&Co Global Hospitality Consultancy, dünyanın en lüks otel zincirlerinden Anantara Hotels, Resorts & Spa Worldwide'ın Türkiye pazarı Prefferd Partner firmalarından biri oldu.

17/11/2019 23:54
NY&Co ile Anantara Hotels'ten işbirliği

NY&Co Global Hospitality Consultancy, dünyanın en lüks zincirlerinden Anantara'nın Türkiye'de Worldwide Prefferred Partner firmalarından biri oldu. 2010 yılından bu yana pek çok lüks ve seçkin markaya hizmet veren NY& Co Global Hospitality Consultancy, dünyanın en lüks otel zinciri Anantara Hotels, Resorts & Spa Worldwide'ın Türkiye pazarı Prefferd Partner firmalarından biri oldu.

NY&Co'nun kurucusu Nermin Yurtoğlu; Anantara Hotels, Resorts ve Spa markasının Tayland, Kamboçya, Çin, Endonezya, Maldivler, Mozambik, Umman,Portekiz, Sri Lanka, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam, Zambia olmak üzere dünyada 17'den fazla ülkede bulunan ve Conde Nast, Travel+ Leisure Forbes Travel gibi en seçkin seyahat mecralarının okuyucuları tarafından her yıl 'Dünya'nın en iyisi' seçilen bir zincir olduğunu belirterek, Anantara markasının Worldwide Preffered Partner firmalarından biri olmaktan gurur duyduklarını belirtti.

Lüksü ve doğallığı mükemmel bir uyumla kucaklıyor

Nermin Yurtoğlu, "Anantara markası sadece otel ve resortları ile değil, eşsiz mutfağı ve wellness markası ile lüksü ve doğallığı mükemmel bir uyumla kucaklayarak, misafirlerine unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Zaten markanın sloganı da 'Life is a Journey'. Biz de bu unutulmaz yolculukta bize katılacak misafirlerimize, işbirliği yapacağımız firmalarımıza ve elbette Türkiye pazarına, Anantara markasını daha yakından tanıtacağız" dedi.

Sanskritçe anlamı 'without end' - sonsuzluk olan Anantara Hotels Resorts&Spa, hemen hemen her yıl tüm uluslararası ödüllerde en iyi otel markası seçiliyor. Anantara Hotels, 2019 yılında aldığı diğer uluslararası ödüllere, dünyanın en prestijli seyahat dergisi olan ve trendleri belirleyen Conde Nast Traveller Reader Choice tarafından verilen ödülleri de ekledi. Anantara Hotels, Conde Nast Traveller Reader Choice tarafından verilen 21 ödülü birden toparlayarak, en fazla ödül alan ve iyinin en iyisi seçilen otel, resort ve spa markası oldu.

Yine aynı şekilde 2019 yılı içinde US Travel +Leisure okuyucuları tarafından dağıtılan ödülleri de toplayan Anantara Hotels, en fazla katogoride ödül alan marka ünvanını kazanarak, Dünyanın En İyi Otel Markası (Very Best Hotel Brands in The World) olmaya hak kazandı.

 

Yorumlar