Divan İstanbul Otelleri'nde özel bayram paketi

Divan İstanbul Asia ve Divan Suites İstanbul G-Plus, Kurban Bayramı’nı ailesi ile birlikte unutulmaz bir tatile dönüştürmek isteyenler için özel bir paket hazırladı.

11/07/2019 21:36
Divan İstanbul Otelleri'nde özel bayram paketi

Divan İstanbul Asia ve Divan Suites İstanbul G-Plus’ta 9-18 Ağustos 2019 tarihleri arasında esnek fiyatlar üzerinden uygulanan minimum 2 gece konaklamalarda yüzde 20, 3 gece konaklamalarda ise yüzde 25 indirim fırsatı sunuyor.

Divan Grubu’nun kusursuz servis anlayışı ile hizmet veren birbirinden seçkin otelleri, Kurban Bayramı’na özel avantajlı paketiyle misafirlerine unutamayacakları bir bayram tatili vadediyor.

Divan İstanbul Asia ve Divan Suites İstanbul G-Plus’ta konaklayacak misafirlere özel paketler 

Kurban Bayramı’nda Divan İstanbul Asia ve Divan Suites İstanbul G-Plus’ta konaklayacak misafirlere özel paketler sunuluyor. Divan İstanbul Asia misafirleri için hazırladığı pakette 9-18 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacak minimum 2 gece konaklamalarda yüzde 20, minimum 3 gece konaklamalarda ise yüzde 25 indirim fırsatı sunuyor.

Divan Suites İstanbul G-Plus ise aynı tarihlerde yapılacak 3 gecelik konaklamada yüzde 25 indirim vadediyor. Divan İstanbul otelleri, bayramda sevdikleriyle unutulmaz bir tatil dileyen misafirlerini ağırlayacak.

 

 

 

Yorumlar