Divan Grubu'na 3 uluslararası ödül

Divan Grubu, Gault&Millau ve Luxury Lifestyle Ödülleri ile uluslararası alanda saygınlığını bir kez daha kanıtladı. Sektörün en prestijli gastronomi rehberlerinden olan Gault&Millau’nun Türkiye seçkisinde Divan Grubu üç ödüle layık görülürken, Divan İstanbul Otel ise Luxury Lifestyle Ödülleri’nde iki TOP 100 kategorisinde yer aldı.

26/03/2024 12:47
Divan Grubu'na 3 uluslararası ödül

Divan Grubu, uluslararası alanda aldığı ödüllerle başarısını bir kez daha kanıtladı. Otelcilik, gurme ürünler ve yeme-içme sektörlerinin öncü şirketlerinden Divan Grubu, kalite ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışıyla sektörün en prestijli ödüllerini almaya devam ediyor.

Gault & Millau’nun Türkiye seçkisinden üç ödül birden

Divan Grubu ve misafirlerine sunduğu benzersiz lezzetler ile Divan Grubu restoranları, Gault & Millau’nun Türkiye seçkisinde farklı kategorilerde üç ödülün sahibi oldu. Lokanta by Divan “Chef’s Table” kategorisinde 2 şapka; Japon mutfağının en seçkin lezzetlerini İstanbul’a taşıyan Maromi “Gourmand Table International Cuisine” kategorisinde ise 1 şapka aldı. Divan Grubu ayrıca en iyi “Outside Catering” ödülünün de sahibi oldu.

Divan İstanbul’a Luxury Lifestyle Awards’da iki TOP 100 Ödülü

Divan Grubu otellerinden Divan İstanbul, lüks seyahat ve konaklama deneyimleri alanında dünyanın önde gelen markalarının belirlendiği Luxury Lifestyle Ödülleri'nde, “Dünyanın En İyi 100 Oteli ve Dünyanın En İyi 100 Genel Müdürü” olmak üzere iki TOP 100 kategorisinde yer aldı.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.