Divan Ankara kapılarını misafirlerine açtı

Divan Grubu’nun, Ankara’nın kalbi Çankaya’daki yeni oteli Divan Ankara, 9 Mayıs itibariyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

10/05/2022 22:27
Divan Ankara kapılarını misafirlerine açtı

Divan Ankara, başkentin kurumsal ve turistik değerlerine yepyeni bir soluk kazandırma hedefiyle kapılarını açtı. Çankaya’da hizmet vermeye başlayan Divan Ankara, şehrin  Divan Grubunun kalitesinden ödün vermeyen konaklama hizmetlerinin yanı sıra, yeme içme alanlarındaki lezzet deneyimlerini, geniş balo ve konferans salonlarındaki etkinliklerini misafirleriyle buluşturmayı hedeflediği Divan Ankara, kurumsal ve özel gün organizasyonlarının da önemli adresi olmaya aday.

Türk ve dünya mutfaklarını Divan kalitesiyle deneyimleyebilme fırsatı da sunan Divan Ankara, 3 farklı yeni lezzet noktasını da misafirleriyle buluşturuyor. Otelde yer alan keyifli zamanların adresi d- bar, Uzak Doğu lezzetlerinden oluşan menüsüyle Maromi by Divan, günün her anında ziyaret edilebilen Divan Pub ve her biri kendine has reçetelerle üretilen eşsiz tatlar sunan Divan Pastanesi en seçkin şeflerin sunumuyla Divan Ankara’daki yerini alıyor. 

Yaklaşık 1.000 metrekareye yayılan yeme içme alanları, 1.500 metrekarelik 1.200 kişi kapasiteli ve 12 adet toplantı odalı kongre merkezi, kapalı yüzme havuzu, masaj odaları, fitness salonu, hamam, sauna ve buhar banyosunu kapsayan 3.000 metrekarelik SPA alanıyla Divan Ankara, şehre yeniden bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.