DER Touristik'in CEO'su, Yunanistan'da otel açıyor

Almanya'nın tanınmış turizmcilerinden Sören Hartmann, Köln'deki ortaklarıyla birlikte Yunanistan'da konaklama sektörüne adım attı. Almanya'nın önde gelen seyahat grubu DER Touristik'in CEO'luğunu yapan Hartmann, ortaklarıyla birlikte, Yunanistan'ın turizm potansiyelini değerlendirmeye karar verdi.

29/02/2024 22:59
DER Touristik'in CEO'su, Yunanistan'da otel açıyor

Köln merkezli Çek tur operatörü Exim Tours'un yöneticisi Ferid Nasr ve DTS Incoming Hellas'ın Yöneticisi Jannis Papadakis ile bir araya gelen Sören Hartmann, Yunanistan'da The G Hotel Collection adında bir otel şirketi kurdu. Odatv.com'da yer alan habere göre, bu yeni girişimde, Roda Beach Resort & Spa ve Serita Beach Hotel olmak üzere iki oteli satın aldılar. Hartmann ve ortakları, bu otelleri kendi markaları altında işletmeye başlayacak ve sezon sonunda ise renovasyon çalışmalarına başlayacaklar.

Yunanistan'ın turizm potansiyeline inandıklarını belirten Hartmann, "Ortak otel şirketimizi kurduktan sonra, deniz kenarında benzersiz bir konuma ve büyük gelişme potansiyeline sahip iki mükemmel otel kompleksini satın alabildiğimiz için mutluyuz" dedi. Bu adımın, hem Hartmann hem de ortakları için önemli bir yatırım ve büyüme fırsatı olduğunu vurguladı.

Alman turizmci Sören Hartmann'ın liderliğindeki ekip, Yunanistan'ın turizm potansiyelini değerlendirmek için önemli bir adım attı. Köln'deki ortaklarıyla birlikte kurdukları The G Hotel Collection, Roda Beach Resort & Spa ve Serita Beach Hotel'i satın alarak, Yunanistan'daki turizm sektöründe etkin bir şekilde yer almaya hazırlanıyor. Bu girişim, hem Hartmann hem de Yunanistan'ın turizm endüstrisi için önemli bir adım olarak görülüyor ve bölgenin turizm potansiyelini artırmaya yönelik umut verici bir adımı temsil ediyor.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.