Dedeman Hotels'ten 'Gaziantep Dedeman' açıklaması

Dedeman Hotels & Resorts International'dan yapılan açıklamada, "Bir süredir basında ve bazı sosyal medya hesaplarında yer alan 'Gaziantep’te Dedeman oteli satılıyor' konulu haberlerde yer alan yanlış bilgiler nedeniyle açıklama yapılma gereği duyulmuştur" denildi.

01/09/2022 23:01
Dedeman Hotels'ten 'Gaziantep Dedeman' açıklaması

Dedeman Hotels & Resorts International'dan konuyla ilgili olarak yapılan açıklama, şöyle:

"Bir süredir basında ve bazı sosyal medya hesaplarında yer alan “Gaziantep’te Dedeman oteli satılıyor.” konulu haberlerde yer alan yanlış bilgiler nedeniyle açıklama yapılma gereği duyulmuştur.

Haberlerde sözü geçen Gaziantep Başpınar bölgesinde ''Dedeman Otel Convention Center'' adıyla işletilmiş olan bina, 2014-2018 yılları arasında Dedeman tarafından kiralama usulü ile kullanılmış, mülkiyeti hiçbir zaman Dedeman markasına ait olmamıştır.

Bu binanın şirketimiz ve hissedarları ile bir bağlantısı bulunmamaktadır. Binanın satışı sürecine bir dahlimiz bulunuyormuş gibi yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Dedeman markamız, Park Dedeman Gaziantep olarak Şehitkamil ilçesinde 2013 yılından beri misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir." 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.