Dedeman, “Dedeman Kemer Resort" ile yeniden Antalya'da

Büyüme yolculuğu ve yepyeni marka stratejisi kapsamında yatırımlarını hızlandıran Dedeman Hotels, Dedeman Kemer Resort için imzaladığı franchise anlaşması ile yeniden Antalya’ya dönmeye hazırlanıyor.

07/03/2024 12:35
Dedeman, “Dedeman Kemer Resort" ile yeniden Antalya'da

Dedeman Hotels & Resorts International, büyüme stratejisine eklediği franchise iş modeli, geliştirdiği yeni markaları ve konseptleriyle turizm sektörünün farklı kulvarlarında yerini almaya devam ediyor.  Büyüme yolculuğu ve yepyeni marka stratejisi kapsamında yatırımlarını hızlandıran marka, Dedeman Kemer Resort için imzaladığı franchise anlaşması ile yeniden Antalya’ya dönmeye hazırlanıyor.

Antalya’nın incisi, gözde tatil merkezi Kemer ile Akdeniz sahillerine resort otel konseptiyle geri dönen marka, Dedeman Kemer Resort’ün imza törenini, 15 Şubat 2024 tarihinde, Dedeman Hotels & Resorts International ve EG Hotel Turizm Ticaret Limited Şirketi arasında iki markanın da yönetim kurulu, yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirdi.

Türkiye’nin özellikle yaz turizmi açısından oldukça dinamik bir destinasyonu olan, aynı zamanda tarih ve kültürle iç içe bir yapıya sahip Kemer’in bu çok yönlü dokusu, Dedeman’ın turizm, hizmet ve otelcilik alanındaki tecrübesiyle birleşerek misafirlerine benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Modern mimarisi, ferah iç dizaynı ve yenilikçi hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlayacak olan Dedeman Kemer Resort ile Dedeman Bayrağı Antalya’da yeniden dalgalanacak.

Nisan ayında kapılarını açacak

Bu yılın nisan ayında kapılarını açacak olan Dedeman Kemer Resort, sahip olduğu aile konsepti ve çok yönlü donanımı ile yurt içi ve yurt dışından misafirlerini Dedeman’ın ayrıcalıklar dünyasıyla tanıştıracak.

Kemer’in merkezinde, merkezinde, Antalya şehir merkezine 35 km, havalimanına 65 km, Kemer marinaya 2 km uzaklıkta yer alan Dedeman Kemer Resort, yenilikçi hizmet anlayışıyla birbirinden farklı ve çok çeşitli konaklama ihtiyaçlarına cevap verecek.

Aile dostu konaklama seçenekleri sunacak

Dedeman Kemer Resort, farklı büyüklüklere sahip 360 adet oda, 1 açık ve 1 kapalı yüzme havuzu, SPA merkezi, 2 A’la carte olmak üzere 3 restoran, 3 bar, 4 snack bar gibi alanlarıyla misafirlerine aile dostu konaklama seçenekleri sunacak.

Yenilenen ferah ve modern mimarisi, birbiriyle bağlantılı kolay erişilebilir üniteleri ile Kemer’de tatil deneyimine üst düzey bir boyut getirirken, 200 kişilik toplantı salonuyla etkinliklere de efektif bir şekilde ev sahipliği yapıyor olacak.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.