Dedeman, 2024’ün ilk otel projesi için Sapanca’yı seçti

2024 yılının ilk otel projesi Dedeman Village Sapanca için imza attı. Yatırımcı Hüseyin Mercan ile gerçekleştirilen franchise anlaşması ile Sapanca bölgesine Dedeman kalitesini taşıyacak olan Dedeman Village Sapanca; grubun 9 markasından biri olan Suites & Residences’ın da ilk oteli olma özelliğine sahip.

22/01/2024 14:17
Dedeman, 2024’ün ilk otel projesi için Sapanca’yı seçti

Yatırımcıların ve misafirlerin talep ve ihtiyaçlarına odaklanan niş projelerle Türkiye’nin her yerinde olma hedefini hızlandıran Dedeman Hotels & Resorts International, 2024 yılının ilk otel projesi Dedeman Village Sapanca için imza attı.

Yatırımcı Hüseyin Mercan ile gerçekleştirilen franchise anlaşması ile Sapanca bölgesine Dedeman kalitesini taşıyacak olan Dedeman Village Sapanca; grubun 9 markasından biri olan Suites & Residences’ın da ilk oteli olma özelliğine sahip.

Dedeman, proje ile zincirin ilk village konseptli otelini de hayata geçirmiş olacak. Dedeman Village Sapanca, 2024 Nisan ayından itibaren misafirlerini ağırlayacak.

Sapanca bölgesine yatırım ilgisi artıyor

İstanbul'a 1,5 saat uzaklıktaki konumuyla özellikle pandemi sonrasında turizm ilgisinin arttığı ve yatırımcılar için önemli bir potansiyel barındıran Sapanca’da, göle sıfır konumuyla dikkat çeken Dedeman Village Sapanca, 15 bin metrekarelik geniş bir alana sahip.

Özgün mimari çizgileri ve modern tasarımıyla dikkat çeken otel; Karadeniz tipi serender evleri, bungalov ve değirmen konseptli taş evleri, havuzlu bambu evleri, balayı süiti gibi farklı ihtiyaca yönelik 25 ünitesi ile “evden uzaktaki eviniz” mottosuyla hizmet verecek.

Outdoor turizmine uygun dört mevsim canlı iklimi, doğayla iç içe etkinlikler düzenlemek isteyenler için sunduğu doğal güzellikleri ile Sapanca’nın kalbinde konumlanan Dedeman Village Sapanca, etkinlik alanları ile de düğünden iş toplantılarına kadar geniş bir organizasyon yelpazesi sunacak. 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.