Dalyan Otelciler ve Turizmciler Derneği kuruldu

Ortaca Dalyan’da faaliyet gösteren otel ve turizm işletmecileri, Dalyan Otelciler ve Turizmciler Derneği’ni (DOD) kurdu.

25/06/2020 23:41
Dalyan Otelciler ve Turizmciler Derneği kuruldu

Dalyan Otelciler ve Turizmciler Derneği (DOD) Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Dernek Başkanı Ali Mürşit Yağmur, “Yeni nesil butik turizmi yaratmak, deneyim turizmine odaklanmak, kışı yaza katmak, organik hayatı korumak, çeşitli hayat tarzlarını beraber yaşamak, Ege’nin tüm dokularını bir araya getirmek için bir araya geldik.

Serviste özgünlük yol haritamızın başlangıç noktası olacak, tüm sosyal paydaşlarımız ile liberal bir eko-sistem kurarak günümüzün ihtiyaçlarını göz ardı etmeden lobicilik yapmadan Dalyan için çalışacağız.

Sloganımız, 'Dalyan buna değer'. Dalyan'da; tatlı, tuzlu su var, kaplıca var, termal su var, doğa var, tarih var, nehir var, göl var, İztuzu Plajı var, Kargıcak Koyu ve plajı var, Asi Koyu var, turkuaz var, gün batımı var, mavi yengeç var, birçok çeşit balık var, fotoğraf noktaları var, akıllı turizm yatırımcıları var. O halde Dalyan buna değer” dedi.

Yorumlar