Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2023 sahiplerini buldu

“Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2023”, 26 - 29 Ekim 2023 tarihleri arasında Antalya, Sueno Hotels Beach Side’de 100’ün üzerinde acentecinin katılımıyla gerçekleşti.

01/11/2023 18:52
Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2023 sahiplerini buldu

Coral Travel Türkiye’nin en iyi acentelerinin katılımıyla düzenlenen organizasyonda, yıl boyunca ekiplerin gösterdikleri başarılı performanslara göre Best ve Perfect kategorilerinde ödüller takdim edildi.

Starway Tourism Awards Büyük Ödül kategorisinde, Perfect acenteler arasından Bursa’dan Aladağ Turizm “En Başarılı Yetkili Satış Acentesi”, Diyarbakır’dan Baturay Turizm “En Başarılı Satış Ofisi” ve yine Bursa’dan Mozzo Travel “En Başarılı Sistem Satış Acentesi” kategorilerinde ödül almaya hak kazandı.

2023 sezonunun değerlendirmesi ve 2024 hedeflerinin acentelerle paylaşıldığı toplantı gününde ise, misafir memnuniyetine katkıları sebebiyle Bursa’ dan Aladağ Turizm, Diyarbakır’ dan  Baturay Turizm, Kocaeli’ nden  Tur İndex Turizm ve Trabzon’ dan Nayino Tours’ a plaketleri verildi.

100. Yıl Cumhuriyet Balosu coşkuyla kutlandı

Acente yetkililerinin Coral Travel Türkiye bölüm yöneticileri ile birebir görüşme fırsatı bulduğu organizasyonda, 2024 sezonuna yönelik çalışmalar da yapıldı. Programda ayrıca acente yetkilileri,  kendileri için özel organize edilen rafting  ve buggy safari turları’na katılma imkanı buldular.

Etkinliğin ikinci günü akşamında düzenlenen 100. Yıl Cumhuriyet Balosu’nda Türkiye’nin dört bir köşesinden katılan Coral Travel Türkiye’nin yetkili acenteleri Cumhuriyetimizin 100. Yılını coşkuyla kutladılar.

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Tüm güncellemelerden e-posta yoluyla haberdar olun.