Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2022 sahiplerini buldu

“Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2022”  23-26 Ekim 2022 tarihleri arasında Kıbrıs’ta, Limak Cyprus Deluxe Hotel’inde 100’ün üzerinde acentecinin katılımıyla gerçekleşti.

31/10/2022 20:11
Coral Travel Türkiye Starway Tourism Awards 2022 sahiplerini buldu

Coral Travel Türkiye’nin en iyi acentelerinin katılımlarıyla gerçekleşen organizasyonda yıl boyunca göstermiş oldukları başarılı performansları nedeniyle Best ve Perfect kategorilerinde ödülleri takdim edildi.

Starway Tourism Awards Büyük Ödül kategorisinde, Perfect acenteler arasından Bursa’dan Aladağ Turizm “En Başarılı Yetkili Satış Acentesi”, Diyarbakır’dan Baturay Turizm “En Başarılı Satış Ofisi” ve yine Bursa’dan Mozzo Travel “En Başarılı Sistem Satış Acentesi” kategorilerinde ödüllendirildiler.

2023 hedefleri acentelerle paylaşıldı

2022 sezonunun değerlendirmesi ve 2023 hedeflerinin acentelerle paylaşıldığı toplantı gününde ise, misafir memnuniyetine katkıları sebebiyle Ankara’dan River Bovey Turizm, Kocaeli’nden Tur Index Turizm ve Hatay’dan Titus Turizm’e plaketleri verildi.

Acente yetkililerinin Coral Travel Türkiye bölüm yöneticileri ile birebir görüşme fırsatı bulduğu work shop toplantılarında da 2023 sezonuna yönelik çalışmalar yapıldı. Programda acente yetkililerine kısa bir süre önce ziyarete açılan “Kapalı Maraş Bölgesi Turu” da organize edildi.

Etkinliğin son gün akşamında düzenlenen konser organizasyonuyla da Coral Travel Türkiye acenteleri 2022 sezonunun yorgunluğunu attılar.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.