Çocukların favori mekanı Titanic Deluxe Lara Kikoa Kids Club

Bu yaz çocukların yeni eğlence dünyası; tamamıyle yenilenen ve bölgenin en büyük çocuk kulübü ünvanına sahip Titanic Deluxe Lara Kikoa Kids Club.

21/08/2023 17:46
Çocukların favori mekanı Titanic Deluxe Lara Kikoa Kids Club

Digital kayıt ve takip sistemi ile son teknolojiyi bünyesinde barındıran, spor ve eğlence temalı en iyi ve en yeni nesil oyun makineleri, farklı aktivite odaları, uzman kadrosu ile hem çocukların hem de ailelerin tatillerini benzersiz kılacak bir çocuk kulübü. 

Akdeniz’in muhteşem manzarası eşliğinde, kusursuz konfor ve kaliteli anlar için özenle tasarlanan odaları, misafirlerinin rahatlığı için bütün detayları en ince ayrıntısına kadar düşünen konukseverlik anlayışı ile Titanic Deluxe Lara’da kendinizi özel hissetmeniz için gereken her detay özenle düşünülmüş.

Bölgenin en büyük çocuk kulübü

Bu özeni çocuk kulübüne de taşıyan Titanic Deluxe Lara’da yeniden tasarlanan bölgenin en büyük çocuk kulübü Kikoa, oyun ve eğitim odaklı uzman ekibiyle çocuklara harika bir tatil ve eğlence dolu günler vadediyor. Yemyeşil bir bahçede konumlanan Kikoa’da oyun odaları, bebek bölümü, sanat, bilim&teknoloji, müzik, moda tasarım, seramik ve ahşap atölyesi gibi aktivite odaları, Lego ve robotik kodlama sınıfı, dans stüdyosu, sinema salonu ile her yaşa ve ilgi alanına göre hizmet sunuluyor.

Ailelerin istekleri üzerine taze ürünlerle ala minute hazırlanan yemeklerin sunulduğu çocuk restoranı, Akdeniz’in zengin bahçelerinden taptaze sebze ve meyveler, ev yapımı ve katkısız lezzetler, çocukların sevebileceği rengarenk sunumlar ile ailelerin işini kolaylaştırıyor.

Oyun Salonu ücretsiz olarak genç çocukların kalbini çalıyor

Bowling, bilardo, playstation ve elektronik atari gibi en iyi ve en yeni nesil oyun makinelerinin yer aldığı Oyun Salonu ücretsiz olarak genç çocukların kalbini çalıyor.

Dünyaca ünlü ipeksi Lara kumsalının masmavi Akdeniz ile buluştuğu noktada yer alan bölgenin simge oteli Titanic Deluxe Lara, yenilenen yüzü, rahatlatan konforu, mükemmel hizmetiyle hem sizler hem de çocuklarınız için eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor.

 

 

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.