Burçak Atak eğitim danışmanlık ajansı kurdu

Deneyimli turizmci Burçak Atak, eğitim danışmanlık sektöründe faaliyet gösterecek Kolektif Trend isimli bir ajans kurdu.

30/07/2020 00:51
Burçak Atak eğitim danışmanlık ajansı kurdu

Turizm sektörünün sevilen simalarından Burçak Atak,  Yönetim Ortağı olduğu Kolektif Trend hakkında şu bilgileri verdi:

"Kolektif Trend bireylerin, ekiplerin, kurumların dönüşümünü merkez alarak sunduğu yönetim çözümleri ve “Yeni Nesil Gelişim Ajansı” mottosu ile eğitim  danışmanlık sektöründe fark yaratmaya hazırlanıyor.

Gelişimin birlikte, bir süreç içerisinde gerçekleşmesi gerektiği ve bu sürecin de yeni nesil öğrenme metodolojileri ile yönetilmeye ihtiyacı olduğu düşüncesini merkez alan Kolektif Trend Gelişim Ajansı,  gelişim yönetimi ve yönetim danışmanlığı konularında ideale yakın çözümler sunuyor.

Kolektif Trend, eğitim danışmanlık çözümleri sunuyor

Finans, pazarlama, satış, insan kaynakları yönetim, dijital dönüşüm, gelişim yönetimi fonksiyonlarında, farklı sektörlerde yerinde ve uzaktan eğitim modelleri ile eğitim danışmanlık çözümleri sunan Kolektif Trend, bu çözümlerinin tamamına yakınını  dijital gelişim platformuna taşıyor.

Konusunda uzman gelişim ve çözüm ortakları ile farklı sektörlerin tüm gelişim ihtiyaçlarını tasarlayan Kolektif Trend, programlarında yerinde ve uzaktan yenilikçi  öğrenim modelleri ile mevcut sorunu anlamaya yönelik eksenler çerçevesinde ihtiyaç analizi, atölye çalışmaları, envanter, gizli müşteri ve saha çalışmaları ile sorunun kaynağını tespit ediyor.

Kişiye ve kuruma özel gelişim tasarımları planlayarak eğitimler veriyor

Eldeki çıktılarla sonuçları değerlendiren Kolektif Trend, kişiye ve kuruma özel gelişim tasarımları planlayarak eğitimler veriyor. Eğitimlerinde interaktif video learning ve oyunlaştırma araçlarını kullanan Kolektif Trend, gelişim süreçlerini koçluk ve mentörlük ile destekliyor,  gelişimi ölçümlüyor, verilerle raporlayarak takip ediyor.

Gelişim sürecin tamamında yeni nesil dijital uygulamaları kullanan Kolektif Trend, ölçme ve değerlendirmeye yönelik yetkinlik envanterleri ile süreci destekliyor.

 

Yorumlar