Bölgenin ilk oteli hizmete girdi

Tuba Grup bünyesinin ilk turizm yatırımı olan Buem Hotel, 59 lüks odası ile İstanbul Koşuyolu’nun ilk oteli olma özelliği taşıyor.

30/04/2022 12:50
Bölgenin ilk oteli hizmete girdi

2020 Yılında Tuba Grup tarafından yatırım kararı alınarak hayata geçirilmesi planlanan Koşuyolu Otel Projesi, 2022 Yılı itibariyle Buem Hotel Koşuyolu ismiyle kapılarını misafirlerine açtı.

59 Odası bulunan ve Lüks Konseptte hizmet veren Buem Hotel, Asya Yakasının prestijli bölgelerinden Acıbadem, Koşuyolu’ nun da ilk oteli olma özelliğini taşıyor. 59 oda sayısı ve modern tasarımı ile dikkat çeken otelin Genel Müdürlük görevini Efe Özkil yürütüyor. Yıllarca lüks segment otellerde yönetici pozisyonunda görev alan Özkil, misafirlerinin %50 oranında online kanallar üzerinden gelen yabancı misafirler ve %40 oranında şirket portföylerinden oluştuğunu belirtiyor. %10 civarında kapı müşterisi aldıklarını belirtilen Özkil, genel yönelimin medikal sebepler olduğuna dikkat çekiyor.

Bunun yanı sıra Kadıköy Bölgesinin, İstanbul’ un vazgeçilmez cazibe merkezlerinden olduğunu ve kısa zaman önce açılan alan Kadıköy sanat ve performans merkezi, Müze Gazhane ve Moda gibi sosyal yaşamı pozitif etkileyen mekan ve bölgeler sayesinde popülerliğini katlanarak arttırdığını belirtiyor.

Pazara hızlı bir giriş yapan ve misafir memnuniyeti noktasında üst düzey yaklaşım benimseyen Buem Hotel markasının önümüzdeki sene itibariyle İstanbul ve Bodrumda yeni turizm yatırımlarını da olacak.


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.