Bodrum Hint düğünlerinin gözdesi oldu

Hint grup pazarının lider şirketi Inventum Global, Hintliler için Bodrum’da masal gibi bir düğünorganize ediyor. Tüm dünyanın yakından takip ettiği görkemli düğün Hindistan’ın en varlıklı ailelerini bir araya getirdi.  

06/07/2018 15:25
Bodrum Hint düğünlerinin gözdesi oldu

 Hindistan’ın en zengin ailelerinden Wellknown polyesterin sahipleri Anıl ve Micharu Gupta’nın oğulları Rahul Gupta ile Sunil ve Rahmi Agarwal’ın kızları Harshita Agarwal, düğünlerini yapmak için Bodrum’u tercih etti. Inventum Global tarafından organize edilen masalsı düğün 4 Temmuz’da başladı. 7 Temmuz’a kadar devam edecek olan düğün Lux BodrumHotel’ de gerçekleşiyor.

Düğün için Hindistan’dan 250 kişilik misafir grubuna karşılık yaklaşık 300 kişilik özel ekip Bodrum’a geldi. Hindistan’ın en varlıklı ilk 20 ailesi içinde bulunan düğün sahipleri, aylar öncesinden hazırlıklara başlanan düğün için hiçbir harcamadan kaçınmadı.

Farklı etkinlikler ve sanatçılarla renklenen düğün için seçkin davetliler, Türk Hava Yolları'ndan özel olarak kiralanan A330 ile Hindistan’ın Bombay kentinden direk olarak Bodrum’a geldi. Masal tadında gerçekleşen düğün, Hint basını tarafından da yakından takip ediliyor.

Hindistan’da düğün sektörünün dikkatini Türkiye’ye çekmeyi başardık

“Bu sene yaptığımız ve gerçekleşecek büyük düğünlerle Hindistan’da tüm düğün sektörünün dikkatini ciddi şekilde Türkiye’ye çekmeyi başardık" diyen Inventum Global Yönetici Ortağı Bünyat Özpak "Hindistan’daki yoğun çalışmalarımız ve PR faaliyetlerimiz sayesinde, Antalya dışında Bodrum, İstanbul, Kapadokya gibi farklı bölgelerimizde de taleplerin daha da yoğunlaşacağına inanıyoruz" diye konuştu.

 

 

Yorumlar