Beethoven’ın 250'ici Doğum Yılı konseri Cennet Barut Collection Hotel’de gerçekleşti

‘‘Antalya Avusturya Kültür Günleri” kapsamında, “Beethoven’ın 250. Doğum Yılı Konseri”, Side Acanthus Cennet Barut Collection Hotel’de gerçekleşti.

26/11/2021 22:09
Beethoven’ın 250'ici Doğum Yılı konseri Cennet Barut Collection Hotel’de gerçekleşti

Antalya Avusturya Fahri Konsolosluğu ve Avusturya İstanbul Kültür Ofisi işbirliği ile hazırlanan ve Barut Hotels katkılarıyla gerçekleşen konserde, piyanoda Bernhard Parz ve viyolonselde Jörg Ulrich Krah sanatseverlerle buluştu. Ludwig van Beethoven’ın eserlerinin seslendirildiği konser ayakta alkışlandı.

Sanatçılar Bernhard Parz ve Jörg Ulrich Krah, kültürel faaliyetler ile insanları bir araya getirebilmekten ve Antalya’da performans sergilemekten dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

‘‘Kültür sanat etkinliklerine devam edeceğiz”

Konsere katılan İstanbul Avusturya Kültür Ofisi Müdürü Silvia Neureiter: “Antalya  Avusturya Fahri Konsolosumuz Sn. Ahmet Barut ile uzun yıllardır birlikte güzel projeler yaptık. Pandemi nedeniyle uzun bir aradan sonra yeniden birlikte bir konser organize etmekten çok mutluyuz. “Antalya Avusturya Kültür Günleri” kapsamında, kültür sanat etkinliklerine devam edeceğiz.” dedi

 

 


Önemli haberleri kaçırma!

E-posta bültenine abone ol:

Merak etme spam mailler gelmeyecek.